Pärjää kansainvälisesti !!!!!

Sini Tarkkinen pärjää kansainvälisesti.
On näyttöä.
Eikä kuvaa itseään edestä ja takaa hyyskässä kuten eräs toinen " kv-tason" sanonko.....
5214
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Sini Tyrkkynen eikun anteeksi Tarkkinen on silikooni trinsessa jolla ei ole tyylitajua. Hän maksaa itsensä huu haa listoille ja valehtelee lehdistölle olevansa ensimmäinen pin-up malli ulkomaan lehdissä.
Miten olis jos nyt jätettäis nämä pilipali mallit ja katsottais miten homma oikeesti hoidetaan, esim. LouLou D'vil ei paljon lehdissä tarvi hehkuttaa kuinka hän on itse jeesus niinkun eräs toinen.. sanonko?? no Tarkkinen. Eli vedä sinä hyvä hyvä nyt vaan herneet syvälle mihin kuuluvat.

Äänestä
  • Enpä tiedä, kuka on ensimmäinen malli, mutta surullista Sinin tapauksessa on se, että tämä käkättävä ja räkättävä itsekeskeinen luuviulu kohottaa omaa itsetuntoaan julkaisemalla kuvia itsestään naisten kanssa, jotka on ahdettu pin-up vaatteisiin. (Naurettavan näköistä!)

    Siinä mielessä Turkkynen.

    Olen myös muutaman kerran seissyt lähellä tätä "mallia" ja voin ainakin omasta puolestani sanoa, että hän on hyvin teennäinen ja itsekäs.

    Varsinainen heikkohermoinen ja epävarma, riivinrauta.

    Hui, onneksi ei tarvitse tuollaisten teeskentelijöiden kanssa, jotka nauravat tekonaurua, olla missään tekemisissä. Onneksi kotona on aikuinen älykäs tasainen, hyvännäköinen nainen.

    Hui ja hyi! Yök!

    Mies

    Äänestä

Kuka on Sini Tarkkinen?

Äänestä

Ollaan samaa mieltä edellisten kanssa. Ihan järkyttävää sontaa tulee naisen suusta, itsekehua ja muiden dissaamista. Onneksi puskaradiot toimii suomen maassa ja tän tyyliset tyypit tajutaan ennenpitkää. Eikä tekonauru ja teennäisyys pitkälle kanna.

Äänestä

Näkisitte sen ilman meikkiä, yhdennäköisyys hevoseen on kauhistuttava!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


hyvä hyvä kirjoitti:

Sini Tarkkinen pärjää kansainvälisesti.
On näyttöä.
Eikä kuvaa itseään edestä ja takaa hyyskässä kuten eräs toinen " kv-tason" sanonko.....

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu