Katsoin aamulla ohjelman, mutta en muista mitä se Sara teki :D Kuola kyllä minuilta valui, mutta katsoin vain Saraa!! NAM! NAM!
Sara La Fountain
yliopisto-opiskelija
12608
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 12
Vanhimmat
http://www.menaiset.fi/files/images/articles/1634/620x0_saralafountain.jpg
http://ilarge.listal.com/image/1054348/968full-sara-la-fountain.jpg
Olipa likalla huono ryhti mimmien kuvassa, hartiat ihan lysyssä. Ja miksi tuollainen lierikko päässä, eihän se eds suojaa hiuksia käryltä eikä ruokia hiuksilta. Mutta kun se on joku muoti, että kokilla pitää olla lätsä päässä.
Saara Kuronen on nolo veteraanipissis.
Minkähänlainen tuhero sillä on?
Tiukka mutta liukas, oletan. Tuskin kovin karvainen. Niin sanottua viivamallia ja takapainotteinen.
Kaunis joo mutta ei hyvä kokki. Ja matkii erästä aikuista ja upeaa naista, jonka nimi on Nigella ..AAAAAAAAHHHHH!!!!!!!
Nigella on lihava ja näemmä usein kamoissa.
Kyllä mä voisin syädä Saaran tekemää lihasoppaa.
Lihasoppa, jokaisen suomalaisen karvaperseen mieliruoka.
Hirveät hiukset ja vielä kauheampi "hattu". Aikamoinen saavutus tehdä viehättävästä naisesta epäviehättävä. Hattu hemmettiin ja antaa hiusten kasvaa.
Kurosen tyylittömyys paljastaa kotiseudun.
Miksi se keikistelee kameralle koko ajan? Ja ne hihitykset aina joka väliin, se alottaa puheen niin että ensin hihittää ja sitte lopettaa samalla tavalla. Ja se yks jakso oli ihan ku jostain pornoleffasta, se missä se teki mm jonkun good Morning baby-smoothien..kun oli tehosekotin käynnissä, katto kameraan viettelevästi oikein pitkään ja kun oli alkamassa juomaan sitä juomaa niin katto kameraan samalla kun haki suullaan sitä pilliä ja oikein hidastettuna oikein, tuli niin myötähäpeän tunne siinä jaksossa että ei stna. Ja onko sen pakko kehitellä aina niitä valeita, että hänen luo tulee tänään se ja se ystävä ja siksi laittaa tiettyä ruokaa..kerrankin oli tyttöjen ilta ja kun oli saanu juoman valmiiksi ni ei siitä riittäny ku sille itelleen ja yhes jaksos urheilujoukkue oli tulossa hänen luo syömään ja kuinkas kävikään..vttu kaks miestä sinne tuli.
Saralla on jotenkin kauhean miesmäinen nauruääni, siks se varmaan hihittääkin niin paljon että se kompensois jotenkin sitä. Kerran kaverinsa kanssa juttelivat siinä keittiössä ja kun se rupes nauramaan niin piti oikein korvia kaivella että onko sillä oikeesti niin hirvee nauru.
ällö chaplin