öitä en toivota.

'Ku ette te pässinpäät nuku koskaan joten haistakaa paska mä meen nukkuun iloisena. Nauraen tyhmille ns.juoksutetaan sitä jutuillenne. Saanut aikaan paljon ku te vaan näppäilette skeidaa tänne.
186
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Mitäpä muuta huvia sitä kipeänä olisi kuin täällä hengailla. Ei koko ajan jaksais nukkuakaan. joten öitä sinulle toinen skeidan kirjoittelija

Äänestä

Kommentoi aloitusta


*elämäni on hyvää* kirjoitti:

'Ku ette te pässinpäät nuku koskaan joten haistakaa paska mä meen nukkuun iloisena. Nauraen tyhmille ns.juoksutetaan sitä jutuillenne. Saanut aikaan paljon ku te vaan näppäilette skeidaa tänne.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu