Harmillista

Harmittaa, kun Mika Nieminen lopetti pelaamisen. Olisi ollut aika vänkää nähdä Niemisen veljekset Mika ja Ville pelaamassa samassa ketjussa.

Siinä olisi ollut taitoa ja ryminää kerrakseen.
4162
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Niemisen veljekset Mika ja Ville? LOL! Ei oo nää herrat kyllä mitään sukua toisilleen!!!!!

Äänestä

Toni Nieminen olis voinu olla telemarkilla mukana.

Äänestä

No minnes niämisten systerin Riikka Niemisen unohdit, siinä ois veljeksille hyvä sentteri. Ja Tonin pakkipariksi, ketjun kapellimestariksi sisarusten isä Bumtsi Bum Esa Nieminen!!!

Äänestä
  • Toni ja Esa Niemimen eivät ole Niemisen veljeksiä. Toopet! Eikä Riikka voi olla veljeksiä, koska on tyttö.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Roope kirjoitti:

Harmittaa, kun Mika Nieminen lopetti pelaamisen. Olisi ollut aika vänkää nähdä Niemisen veljekset Mika ja Ville pelaamassa samassa ketjussa.

Siinä olisi ollut taitoa ja ryminää kerrakseen.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu