9.1.2014 ilmestyi oma nokia lehti, sivulla 3 pasi heinon juttu. sivulla 6 pasi heino, ja sivulla 8 pasi heino.niin ja sivulla10 PASI HEINO!!! pasi heino pasi heino pasi heino pasi heino... kuinka itsekeskeinen ja omahyväinen ihminen pystyy olemaan?? kuinka paljon ihminen jaksaa tyrkyttää itseään esille, ja mainostaa ITSEÄÄN kokoajan?siis kokoajan ja tauotta! tuo on jo kuvottavaa ja vastenmielistä. jos seuraavassa oma nokia lehdessä on pelkkää PASI HEINOA, niin pyyhin #¤#¤%lehteen. TURHA LEHTI tuo pasi heino lehti. pasi hei jotain rajaa, vaikka oletkin kuinka paskan tärkeä, niin kohtuus kaikessa. kiitos.
oma nokia- pasi heinon lehti!!??
22
1814
Vastaukset
- naamajokapaikassa
ei se mikään paskantärkee oo. ehkä vähän linssilude kuitenkin.
- minä kertaa 10000000
lehdessä on 12 sivua, ja NELJÄLLÄ sivulla on PASI HEINO! omahyväisyyden ja leuhkuuden multihuipennus :)
- tyrkky.p.h.
minä sain aikaan sen,minä minä minä minä minä olin siellä myös minä minä minä. pasi heino pasi heino, minä minä minä minä. pasi heino pasi heino. minä minä. jumalauta se pyrkyri änkee joka paikkaan. mikä se minä minä-mies luulee olevansa? perustais nyt vielä pasi heino radion, jossa kehuisi itseään 24/7.
- Pasin hommat
Antakaa nyt Pasin puuhata puuhiaan, kyllähän siinä on mies paikallaan.
- LinssiLudde
Ilmaisesta ei pitäsi valittaa. Pistä suoraan lehdenkeräykseen. Tuolla menolla lähtevät mainostajat. Kyllähän tämän lehden taso ja tarkoitus on ollut tiedossa jo pitkän aikaa. Itse vaan naureskelin että mikäs asiallisen kaverin on saanut tuommoista puuhaamaan. Meni heti Kummeli-hahmoksi koko mies. Mutta lehti on ILMAINEN!
Hehhee. - ei mitää asia p.h.
minä olen pasi, minä tein sen! minä! minä! minä pasi! että voi olla omahyväinen linssilude tyrkky!
- yksipuolista..
koska alkaa pasi heino TV, jossa pasi haastattelee pasia? ja tietysti kehuu pasia.....ja ketään ei kiinnosta PASI.H !!
- väsynyt tyrkky
tämä kappale taitaa kertoa P.H,sta. tzekkaa youtube : klamydia- minä minä minä
- molopainen
pasi on kova jätkä.
- Kuulostaa
Kateellisten läyhäämiseltä!!!!!!
- nokiakännyt
Pasi on sen verran jälkiä jättänyt, että kundista voi kunnollisen 50v haastattelun tehdä. Mulla on vielä Teleheinolta ostettu kännykkä käytössä.
- ketään ei nappaa p.h
tärkeämpi ja omahyväisempi kuin timo T.A mikkonen aikoinaan. minä minä-man.
- jkutdhty
pasi on paras, sitä se jaksaa toitottaa. noloa...
- Kyllä
Te ootte kovia kun uskallatte täällä huutaa nimimerkin suojasta, menkää sanoo suoraan jos on pokkaa!!!! Eipä taida olla!
- Anonyymi
Kirjoitat nimimerkin suojassa :)
- wer wr234
sitä ihmettelen, minne Heino hävisi Nokian koripallopeleistä. jaksoi kauden tai pari roikkua siellä haastattelemassa pelaajia, nyt ei enää ole näkynyt.
- jlklujr.
pasi puuhaa varmaan massiivista näköis-patsasta itsestään nokialle. ei kerkee peleihin oleen esillä.
- ertyui
semmonen WC-paperi olis kova sana jossa olis sen pyrkyrin naama :)
- mullkansomalehti
Ehkä noinkin. Toisaalta ilman taloudellisia resursseja ja olemattomalla henkilöstöllä on vaikeahko touhuta muiden medioiden tasolla?
- ulla pasi
samat ullan ystävien naamat siellä loistaa vuodesta toiseen.
- ...
Niin. Kai omistaja saa lehdellään tehdä, mitä huvittaa. En kyllä lue sitä, mutta siitä huolimatta näin.
- Entinen nokialainen
Kovin tyypillisiä nokialaisten kommentteja :D Koko kylä on täynnä niin ihme ihmisiä :D
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mies, näen sinua hetken
ja olet mielessä ikuisuuden. Toisia näen ikuisuuden ja he eivät jää mieleen hetkeksikään. Muistan jokaisen kohtaamisen183814Riikan perintö: ennätysvelka, ennätystyöttömyys ja ennätysverotus
Tavallisen keskituloisen suomalaisen verotus on kireintä vuosikymmeniin, ja ensi vuonna palkansaajien käteen jää vieläki2223708Riikka Purra on ihana, jämpti
Hän yrittää saada Suomen taas kuntoon. Sanoo asiat suoraan, eikä piiloudu kapulakielen taakse. Riikan kaltaisia päättä972662SDP haluaa LISÄÄ veroja bensa-autoille!
Sdp:n vaihtoehtobudjetti esittää polttomoottoriautoille lisää veroja Sdp esittää tuoreessa vaihtoehtobudjetissaan verot202574"Purra löylytti oppositiota", sanoi naistoimittaja Pöllöraadissa
Kyllä, Purra tekee juuri sitä työtä mitä hänen tuossa asemassa pitää tehdä, hän antaa oppositiolle takaisin samalla mita322324Antti Lindtman kiitti valtiovarainministeri Purraa
Ministeri Purra kertoi ottavasa vastuun EU:n alijäämämenettelyyn joutumisesta. Hän myös sanoi tietävänsä, että Lindtman192247Henkilökohtaisia paljastuksia Dubaista - Kohujulkkis Sofia Belorf on äitipuoli ja puoliso!
Tiesitkö, että Sofia on äitipuoli ja rakastava puoliso? Sofia Belorf saa oman sarjan, jossa seurataan hänen Bling Bling642246Suomalaisten enemmistö on (ateisteja / fiksuja / sosialisteja)
Tai jokin noiden yhdistelmä, koska S-ryhmän markkinaosuus päivittäistavarakaupasta on yli 50 prosenttia.131946Sorsa: kuvaputki - Lipponen: kaasuputki - Marin: ryppyputki
Nuo kolme demaria ovat poikkeuksia Suomen poliittisessa historiassa. Ovat ainoita, jotka ovat kyenneet nostamaan puolue581778- 901611