haapajärven sivut

täältä poistettu, ongelma naapuriin! jussukkakin kommentoi! minkälainen ihminen puolustelee rikoksentekijää?
3186
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

En pidä kyseistä henkilöä vaarallisena,enkä suojele rikoksentekijöitä,mutta en hyväksy tuon kaltaista ajojahtia.

Äänestä
  • jussu on oikeessa

    ei ihimistä tarvii jahata netissä nimeltä mainiten, se on laitonta eli rikos

    Äänestä

miten menee teilläpäin katsottuna Ukrainasta tai Kiovasta tai Venäjältä, tai Krimiltä, hyvännäköisiä naisia tietenkin aina Etelässä.olettekos käyneet Etelässä, ajelkaaahan eteläänpäin pohjoisen porukalla, pankaa runkkari rautoihin, voisi jokunen nainen minuakin sillä silmällä, ainahan näitä ......................... ...................................... varoa sietää,

Äänestä

Kommentoi aloitusta


w..ttuwattu kirjoitti:

täältä poistettu, ongelma naapuriin! jussukkakin kommentoi! minkälainen ihminen puolustelee rikoksentekijää?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu