miehelle ,ilman vastausta joten ,yritän unohtaa itku silmässä hänet ,vaikka hän on joka päivä ajatuksissani.ois kiva tietää mitä hän ajattelee minun tunnustuksestani,veisasiko hän sen kinttaalla,vai mitä.
tunnustin rakkauteni
vailla vastausta
21623
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 21
Vanhimmat
Minä myös tunnustin yhdelle miehelle.. Eikä mua kaduta yhtään vaikken vastakaikua saanutkaan, enkä sitä kyllä edes odottanut..
Minäkin "tunnustin" rakkauteni miehelle vaikken edes rakastanut :D
Hyi sua. Tommosta teet ja kehtaat sen vielä tänne kirjottaa.
Taisit rakastaa mutta kun sait rukkaset suutuit ja nyt sitten esität ettet muka rakastanut.
Hyväksy vaan että se meni kuten meni ja jatka elämää.
aika julmaa.
tunteilla ei saisi leikki koskaan.
kaipa tuo olisi vastannut jos tuntisi samoin. kiltti mies häveliäisyyssyistä jättää vastaamatta. vaikeahan semmoiseen on keksiä vastausta jos ei tunne samoin.
pitäshän siitä tyhmemmänkin hoksata vai mitä ?
Osoitin hänelle vain että muutkin osaavat esittää rakkaudentunteita ja vedättää, ei vain hän :) Olikohan kivaa kun osui omaan nilkkaan?
peliä, jossa ovelimmat ja viekkaimmat voittavat.
Rakkaudella voi pelata peliä vaikka ei rakasta. Silloin ei edes halua voittaa, paitsi höynäytyksen määrässä.
Mielestäni rakkaudella ei tule leikkiä eikä aitoja tunteita yrittää myöskään kätkeä. Ihminen, joka leikkii toisen tunteilla on täysin lapsi ja empatiakyvytön. Ja tällä tarkoitan siis tilannetta, jos on rakastavinaan toista vaikka ei rakastakaan tätä.
Olen kokenut ihan saman kuin aloittaja, joten tiedän miltä tuo hiljaisuuteen jääminen tuntuu :( Ei tunteita vastapuolella. Kintaalla viitattiin minunkin tunteilleni.
Kuule ap, jos olet tunteesi toiselle kertonut ja hän ei sinulle ole kertonut välittävänsä sinusta niin ehkä sinun kannataisi unohtaa. Oletan että olet nainen. Jos tosissasi olisit jonkun miehen mielessä niin hän ilmaisisi tämän kyllä jollakin tavalla olisi olosuhteet mitkä tahansa näin minulle on väitetty.
Aikuisten oikeasti, miksi syyllistätte miestä ??
Onko se hänen syy jos te tunnustatte rakkautenne ja hän ei tunne samoin ja jättää vastaamatta ??
Miksi hänen pitäisi tuntea samoin ?? Ei tunteita voi pakottaa jos niitä ei ole. Menkää nyt itseenne ja miettikää vähän !
Mä en ainakaan syyllistä miestä mistään. Hän on ollut mua kohtaan todella ystävällinen, vaikka toisinkin olisi voinut olla. Aivan ihana mies
Tsemppiä sulle, aina ei mee potit tasan. Turha arvailla mitä mies tuumii, ei muuta kuin miettimään jatkoa.
http://www.keezmovies.com/categories/big-tits
Pelimiehen kanssa pelataan :) Säännöt on samat.
samoin....en saanu vastausta...:(
yksin loppuelämä i know
mut tulin asteen verran vahvemmaks ihmiseks...sen se ainaki teki mussa...ja opetti jotain uutta itsestä.....rakkaus ei varmasti koskaan kuole...ellei tule toista vielä parempaa....
olet vahva. Parempi kuin se toinen.
Mistä sinä tiedät toisen ja vielä jonkun tuntemattoman vahvuudesta.