milloin nään beibe sut ratsastushousuissa? :)

opettaa mulle vähän lajia;)
kuhan keskittyminen ei vaan herpaantuis;)
6161
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

ridaa? Hihhihhhih

Äänestä
  • Joskus harrastin vähän aikaa ratsastustakin mutta on siitä jo muutamia vuosia aikaa. Sukulaisellani oli heppa ja asuimme niin että oli vain pelto välissä..ja pellossakin aina polku kun hain postia siitä, postit tuli samaan laatikkoriviin. :)

    Äänestä

Hevosella vai ilman?

Äänestä

no ensin paikat lämpimäks,itse lajissa,sit sinusta kiinni
sen jälkeen;)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


voisit kirjoitti:

opettaa mulle vähän lajia;)
kuhan keskittyminen ei vaan herpaantuis;)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu