sunnuntain laatuaikani sun kanssa söpö! Mielummin kuin kenenkään muun! Enkä mä tiedä susta enää mitään. Haluisin tietää kaiken. Olet kiinnostavin ihminen päällä maan. Miksi tää on niin vaikeaa? Mehän ollaan ihan liian samanlaisia että tän voisi heittää unholaan?!?! Mää mää myy!!! Oon ihan lammas. Ja rakkauteni sinuun on kuin vastakeritty villakasa, sitkeä ja tiivis
Mä haluun viettää
ddd
10188
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 10
Vanhimmat
kelle??? naiselle vai miehelle??
Miehelle! Äläkä tuu sanomaan että mies ei voi olla söpö, sillä hän on
Tottakai voi olla! Mut älä kerro sille söpikselle, jotku miehet loukkaantuu.
Moi
Mun äiti keritsi lampaita kun olin lapsi.
muistan hyvin sen ja minulla oli yksi nimikkolammas jolla sain ratsastaa...tai olla siinä lampaan päällä kun äiti piti kiinni, siitä on kuviakin.
Olin ihan pieni silloin, en montakaan vuotta. :)
Mulla oli vaan keinuhevonen.
Vastakeritty? Tulee tuolla ulkona sulle kylmä ilman villoja, pyydä se tyyppi lämmittämään sua.
Miksi sitten oot siellä ,etkä täällä?Kaiken sulle kertoisin,jos olisit tuossa vieressä.
Me ratsastettiin lehmänkamuroilla. Kylläpä oli meillä paikat kipeinä, kun eihän me kovin kauan niitten selässä pysytty. Pari kolme metriä korkeintaan. Eikä sitä ollu mitään satuloitakaan. Oltiin muka villin lännen rodeomiehiä. Huom. Miehiä. Heh
Mä tahtoisin viettä kaikki aamut,aamupäivät,päivät,iltapäivät,illat,yöt hänen kanssaan. Tyhmää kun pitää olla elämässä niin paljon turhaa eikä voi keskittyä olenNAISEEN.