Näillä kusipäillä jotka tällä hetkellä terrorisoivat palstaa ei ole varaa matkustaa Kanarialle, joten hyvää lomaa kaikille.Heistä ei ole harmia paikanpäällä. Ps. Maaliskuussa tullaan taas nauttimaan elämästä Kanarialla :-)))
Onneksi
7
167
Vastaukset
- aabeecee
Näin on! persaukinen piltti ei näe kanariaa kuin kuvissa. Parin päivän kuluttua kanarialle, myös huhtikuun alussa.
- arvailen vain
Luulen että oikeasti nuo papat asuvat siellä ja terrosisoivat tätä palstaa kun heillä ei ole mitää sisältöä elämässään. Kai siihen aurinkoon kyllästyy jos siellä vakituiseen asuu. Minä en kyllästyisi.
Surkeita provoilijoita kaikki, aivottomia idiootteja etten sanoisi. DonLuis, Vilperi, mikä lie barracuda se yksi ja muut voisivat hankkia jotain sisältöä elämäänsä, täältä Suomi24 palstan ulkopuolelta. Asun itähelsingissä ja käyn satunnaisesti inglesissä.En milloinkaan käytä tietokonetta ollessani ulkomailla.
- vak.ka.ri
Mitä te täällä itkette?
Menkää plazalle kirjoittamaan ja lopettakaa tuo valitus trolleista.
Plazalle mahtuu kun siellä ei ole kuin pari kolme kirjoittajaa.
Eikö rohkeus riitä rekkautumiseen kun puskasta on helpompaa huudella?- rekaton
""Eikö rohkeus riitä rekkautumiseen kun puskasta on helpompaa huudella?""
Rekkaa nimimerkkisi, äläkä valita. - vak.ka.ri
rekaton kirjoitti:
""Eikö rohkeus riitä rekkautumiseen kun puskasta on helpompaa huudella?""
Rekkaa nimimerkkisi, äläkä valita.Heti sinun jälkeesi
- Jään nimettömäksi
Minä, palstaa terrorisoiva häirikkö asun Kanarialla. Minulla on ajoittain pakonomainen tarve aiheuttaa hämmennystä ja purkaa sisältäni kumpuavaa omituista oloa. Yleensä saan sen pidettyä lääkityksellä aisoissa.
Joskus sairauteni johtaa hallitsemattomaan seksuaaliseen käytökseen. Käyn yleensä silloin Playa del Inglésissä yöllä afrikkalaisten prostituoitujen luona tai dyyneillä tyydyttämässä ihmisten nähden.
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1231205
Tiedät, että en voi enää laittaa viestiä
Aikaa kulunut. Eikä se näyttäisi enää luontevalta vastata näin pitkän ajan jälkeen. Tiedän myös, että sinä et enää lait89884- 87767
Nostetaanpas kissa pöydälle: Onko Kuhmossa työpaikkakiusaamista?
Kuka uskaltaa puhua? Vai uskaltaako kukaan? Naisvaltaisella alalla on kuulemma Kuhmossa ruma tilanne. Mitä aikuiset ede19726- 93707
Tuleeko Martinasta rouva Muhis
Saako vihdoinkin ne haaveilemansa prinsessa häät Hajjin entinen Muhammad kanssa, 😂 yhteistä heillä on se, että molemmat279686- 107614
- 32583
Oletko miettinyt sitä
Että jos meidän persoonat ei sovi yhtään yhteen ;) No onneksi kumpikin on fiksu eikä halua toiselle mitään pahaa.49543Eipä oo näkyny montakkasn etelänvetelää vielä kylällä.
Liekkö tuo pensanhinta vetelille liian kallista, kun ovat jeäneet kesäksi kottiinsa vetelehtimmään. Pärjätään iliman vet115511