Keskussairaalan tihutyö potilaille

Vittu et vituttaa, tuskin tulee nukutta taaskaan silmäntäyttäkään. Turhaan meen tutkimuksiin klo 8.20. Junalla klo 6.32 ja perillä 7.10. Annan vittuillessaa niin huonon tuloksen spirometriin että sairaala joutuu tutkinnan kohteeksi ja teen valituksen toiminnasta. En vaa jaksa saatana.
Vittu verikokeita ja kaikkea pitäs jaksaa antaa. Sydän filmiki epäonnistuu varmaan kun en nuku öisin vittuperkele
Eikö ne vitun kusipäät tajua että on vittu yhtä tyhjän kanssa antaa aikoja niin aikasin ettei jaksa nousta hönkimään.
Miksi aikoja toiselle paikkakunnalle ei voi antaa saatana keskellä päivää?
5118
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Vaikka asiasi ei tietystikään minulle kuulu, niin otetaanpa esimerkkinä psykiatrisen sairaalan toimintaa...

Valitukset ikävä kyllä harvoin johtavat minnekään.
Valituksen käsittelykin vie jo niin paljon aikaa, että sinä aikana on vapaudenriisto ehtinyt jo monelle tapahtua. et voi siis enää mitään.

Psykiatrisella puolella lääkärit jopa naureskelevat tälle asialle suoraan kasvotusten tietäen etteivät paperit tule menemään läpi tai jos menevät niin todella harvoin.

Sadistitohtorit esittävät kilttiä mutta v#ttuilevat myös mielellään. Pitäähän sadistilla palkka juosta ja jos ei niin sitten pidetään ihmisiä pidempään osastolla. Aika sadisti syyn keksii saadakseen hullun leiman jonkun otsaan.

Äänestä
  • Niinpä, eivätkä poliisitkaan ota todesta, kun sadattakuudettakymmenettä kertaa soitan naapurissa toimivasta luvattomasta krematoriosta, jossa jaetaan ihmisten elimiä avaruusolentojen tutkimuksiin! Ei johda valitus mihinkään!

    Äänestä

Mikäs työtön luuseri se sinä oikein olet, kun et jaksa normaaliin aikaan antaa edes näytteitä.
Kielenkäyttösikin jo paljastaa, että et todellakaan ole mikään varsinainen järjen jättiläinen.

Oletko ehkä täysin kouluttamaton raksan aputyömies ja työtön taas kerran.
Tai sitten yksinkertaisesti kuulut niihin punavihreisiin prekaari hörhöilijöihin, jotka oikean tönteon sijaan mieluummin vain soittelisivat kitaraa ja maalailisivat töherryksiään seinille.

Keskenkasvuiselta räkänokalta vaikutat joka tapauksessa.

Äänestä

"Mikäs työtön luuseri se sinä oikein olet, kun et jaksa normaaliin aikaan antaa edes näytteitä.
Kielenkäyttösikin jo paljastaa, että et todellakaan ole mikään varsinainen järjen jättiläinen "

Mistä lähtien työttömät ovat luusereita olleet ? Entä jos ei vain saa töitä niin tekeekö se luuseriksi ? Ja kielenkäyttö suoli24 p*skapalstalle ei ole kyllä mikään virallinen vahviste siitä onko ko. henkilö järkevä vaiko ei.
Ainakin sinun tulkintasi on osoitus siitä että soitat suutasi harkitsemattomasti ja saat ihmiset ärsyyntymään. Ei kukaan tuollaista kielenkäyttöä järkevänä pidä ainakaan.

"Oletko ehkä täysin kouluttamaton raksan aputyömies ja työtön taas kerran.
Tai sitten yksinkertaisesti kuulut niihin punavihreisiin prekaari hörhöilijöihin, jotka oikean tönteon sijaan mieluummin vain soittelisivat kitaraa ja maalailisivat töherryksiään seinille."

Ei se koulutus kestään fiksumpaa tee, vaan antaa paperit jotka mahdollistavat työpaikan saannin tässä poliisivaltiossa.

Äänestä

"Niinpä, eivätkä poliisitkaan ota todesta, kun sadattakuudettakymmenettä kertaa soitan naapurissa toimivasta luvattomasta krematoriosta, jossa jaetaan ihmisten elimiä avaruusolentojen tutkimuksiin! Ei johda valitus mihinkään! "


tarkoittanet varmaan P#SKALAKIT ? Poliiseista en ole kuullutkaan, mutta hoivavaltion kätyreistä olen kuullut.
Typerä postauksesi on tyypillistä psykiatrin aivotoimintaa eli sukujuurissa pahasti sanomista, liikaa ureaa päässyt sekaan kun sinua tehtiin.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


haistakaa vittu kirjoitti:

Vittu et vituttaa, tuskin tulee nukutta taaskaan silmäntäyttäkään. Turhaan meen tutkimuksiin klo 8.20. Junalla klo 6.32 ja perillä 7.10. Annan vittuillessaa niin huonon tuloksen spirometriin että sairaala joutuu tutkinnan kohteeksi ja teen valituksen toiminnasta. En vaa jaksa saatana.
Vittu verikokeita ja kaikkea pitäs jaksaa antaa. Sydän filmiki epäonnistuu varmaan kun en nuku öisin vittuperkele
Eikö ne vitun kusipäät tajua että on vittu yhtä tyhjän kanssa antaa aikoja niin aikasin ettei jaksa nousta hönkimään.
Miksi aikoja toiselle paikkakunnalle ei voi antaa saatana keskellä päivää?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu