kuka on tehnyt kaikki nuo jo????

5131
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Ei kuule riitäkkää tuo lista

Äänestä

uppista

Äänestä
  • tatskaa,kaikki muut kyl sopi.

    Äänestä

Huono oli. Ainut hyvä neuvo olisi:
Opettele elämään oma elämäsi niin kuin itse haluat elää äläkä välitä muitten mielipiteistä tai kopioi muita.

Äänestä

50-v miehet kokevat kaikki nautinnot, ennen kuin 50-v menevät naimisiin nuoren naisen kanssa, jolta kieltävät kaikki nautinnot.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


mulla puuttuu muutam kirjoitti:

http://www.voice.fi/suhteet/20-asiaa-jotka-tulisi-tehda-ennen-sitoutumista/4/57423

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu