Kun tätä sivua lukee, ei voi olla ihmettelemättä, onko miehille niin tärkeää SEN mitta? Naisille on paljon tärkeämpää se, miten sitä osaa käyttää kuin sen mitta. Ei isosta ole hyötyä, jos sitä ei osaa käyttää. Sen sijaan tiedän montakin joilla on hyvinkin pieni ja osaa käyttää sitä hyvin. Ja tiedän myös vastaavasti niitä joilla on iso, mutta ei osaa käyttää. Mittaileeko miehet aina toisiltaan? Saunassako? Vaivihkaa töissä? Vessassa? Joka paikassa? Voi taivasten vallat... Eikö mikään ole sen tärkeämpää kuin kalun koko?!
Kalun koko
Ei koko vaan se käyttö...
62138
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
ihan väärin, oikeesti ne puhuu AUTON koosta! ;)
Autoksiko sitä nykyään sanotaan!? =) Olen minä kyllä sille kuullut nimeksi jormaa sun muuta, mutta että auto... Autoksi en ole vielä kyllä kuullut mainittavan! :D
on niissä jotain samaakin,
- miehille tärkeitä
- täyden nautinnon saamiseen käytetään vaikka viimeiset rahat
- kummallakin kaahaillaan yltiöpäisesti
- tiiraillaan minkä mallinen kaverilla on
- tutkitaan väriä ja vaurioita
- liukkaalla riehaannutaan
- kännissä käyttämällä saadaan helposti ikävyyksiä
- ensimmäinen käyttökokemus on ikimuistoinen
Naurettavaa hommaahan se on mutta kivaa ajanvietetä kun ei ole tyttöystävääkään tällä hetkellä häiritsemässä.
Naisiakin kiinostaa mulkkujen koko ,mutta siinä tulee taas vastaan se naisten luonnollinen järki/tilannetaju joka estää heittäytymästä täysillä tähn soppaan. . Miehiltä tämä puuttuu koska olemme luonnostamme uteliaita ja pyrime saamaan maksimaalisen hyödyn jutusta kuin jutusta,. Nuo kehittämis hommat on kyllä ihan turhia jajo naurettavuuden puolelle menviä juttuja.
Eikä tarvi kehittää kun on ihan hervoton jo valmiiksi.
Tunnustan, olen nainen ja minusta on tooooodella kiva tsekkailla miten isoja ne on.....! On mainio nähdä miesten ilmeet, kun ensin katsotaan haaruksiin ja sitten vasta naamaa. Yleensä he ovat melkoisen punehtuneita. Miksiköhän...? =) Niinhän miehetkin katsoo rintaumuksen ja persaukset naisilta. Miksi nainen ei saisi katsoa SEN kokoa?
Tietenkin nainen saa kattoo sen kokoa. Mä tykkään kun mun vakipanolla on isot tissit ja tiukka pillu, miks ei se sais sanoa että siitä on kiva kun mulla on iso kyrpä? Ei se oikeesti niin hirveen iso ole mut kiva kun kelpaa.