Mikä vaivaa kun supisette nurkan takana kuin ämmät? Tulkaa sanoo suoraan jos jotain asiaa Häpeän teitä.
pallit tallella?
metalwanker76850
11233
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 11
Vanhimmat
Mitä tarkoitat ???? ei toisten puolesta tarvitse hävetä !
Häpeän kynnys on kyllä ylittänyt täällä Pieksämäellä.. On kyllä niin miestä olevinaan, mutta tosipaikan tullessa ei uskalleta mitään sanoa ainakaan yksin. Varsinaisia ämmiä ootte koko kylä!!!!
Minusta on hävettävää uhota täällä keskustelupalstoilla, kun ei muuten uskalla suutaan avata. Jos sulla on jollekin jotain sanottavaa niin sano suoraan päin naamaa eläkä täällä urputa. Ite ootte H e l v e t i n ämmiä "metalwanker ja häpeän"!
Potuttaa just tämmönen selkäänpuukotus.. Ollaan kyllä kavereita ku apua tarvitaan, jos sitä ITE koittaa vaikka soittaa no ei tiheitä es vastata.. Töissä haukutaan aina muita ja pomon kanssa supistaan ja meno senkus yltyy kun YT aikaa eletään..
Kuulostaa ihan luottamusmiehen toiminnalta ovat aina työnantajan puolella
Semmosia ruskiakieliä ovat monessa paikkaa.. Muulla ei väliä kuhan itselle ja pomolle työtä riittää.
Työntekijöitä laitettu pihalle, johto jatkaa.
Niinpä - nuorehko nainen Naarajärveltä
Hävetkää nuoleskelija selkäänpuukottajat! Kapiset koirat! Kaikki menee tuhoon kun nuoleskelijat vaan jatkaa ja porskuttaa.
Ei tässä mitään hävettävää ole muuta kuin Pieksämäessä kyllä on.
Pieksämäkeläiset ei osaa edes hävetä käytöstään se on niin normaalia täällä. Oksettaa ja ahdistaa työporukat kun joutuu olee tommosten ihmisten kanssa tekemisissä.