spankingsilke

kuriton1

Seksitreffeiltä luin ilmoituksen, ilmeisesti Hollantilais tai Saksalaissyntyisestä Kouvolassa asuvasta naisesta, joka on erikoistunut vanhan ajan kotikuriin. Antaa ilmoituksensa mukaan selkäsaunoja. Kyse ei siis ole S/M:stä, vaan kotikurista. Tietääkö kukaan minkälainen kurittaja on kyseessä. Hinnat ainakin samaa tasoa kuin Suomalaisilla dominoilla. 45 minuuttia 100 euroa ja tunti 150

4

374

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Noin selviää

      Eiköhän tuo selviä kokeilemalla ja kirvelevillä pakaroilla.

      • spank my bottom

        Ainakin sivujensa perusteella asiansa osaava ja sille omistautunut. Mutta vähän turhan kaukana. Pääkaupunkiseudulta ei tuonne asti viitsi lähteä saamaan selkäsaunaa.
        Miksi tuollaisia naisia ei ole enemmän.


      • Niitä on!
        spank my bottom kirjoitti:

        Ainakin sivujensa perusteella asiansa osaava ja sille omistautunut. Mutta vähän turhan kaukana. Pääkaupunkiseudulta ei tuonne asti viitsi lähteä saamaan selkäsaunaa.
        Miksi tuollaisia naisia ei ole enemmän.

        No joko olet kaikki pk-seudun dominat käynyt läpi?


    • Piti käydä katsomassa ilmoitusta ja naisen sivua. On kyllä mielenkiintoinen tapaus, kun on keskittynyt pelkästään spankingiin. Itseäni kun eivät nuo dominat ja S/M touhut kiinnosta.
      Sääli vaan kun asuu noin kaukana ja hankalan matkan päässä, vaikka taidan kyllä silti käydä kokeilemassa millaisen kurituksen hän antaa. Ulkonäkö yhdestä kuvasta herätti lisää innostusta.
      Onko kellään kokemusta miten piiskaa ja mikäli lukijoista sellainen löytyy, niin kovasti kiinnostaisi kuulla kokemuksesta. Kannattaisiko tuonne asti lähteä?

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Nato kaatamassa Petterin haaveileman Tunnin junan?

      Nato edellyttää pohjoisessa Jäämereltä Rovaniemelle saakka kapearaitesta suoraa rautatieväylää, joka maksaa paperirahaa,
      Maailman menoa
      71
      5027
    2. Puoluebarometri: Marinin hallituksella 7 parasta mittaustulosta

      Orpon hallitusta pitää huonona 2/3 kansalaisista, joka on aika hyvin linjassa hallituspuolueiden yhteenlasketun kannatuk
      Maailman menoa
      39
      3790
    3. Donald Trump pääsi samalle listalle Sanna Marinin kanssa

      Eli vasemmistolaisen Time-median top 100 jännäihmisten listalle. https://time.com/collections/time100-next-2021/5937699
      Maailman menoa
      25
      3378
    4. Vieläkö olet

      Rakastunut minuun? Minä sinuun
      Ikävä
      79
      2391
    5. Ei siinä kauan

      Menisi jos olisimme kahden
      Ikävä
      24
      1909
    6. Grahn-laasonen taas todisti millaista porukkaa

      kokoomusloiset ovat...työttömät jäävät kuulemma kotiin nukkumaan kun naapuri lähtee töihin...eikös taannoin kokoomuslois
      Maailman menoa
      356
      1591
    7. Tekeekö hän

      Tekeekö hän sinut h*lluksi ja millä tavalla? Uusi yritys, kun edellinen aloitus poistettiin.
      Ikävä
      27
      1581
    8. Laine voitti oikeudessa

      Onnea Savonlinna! Laine voitti oikeudessa kuten arvelinkin ja lieköhän palaa valtaisuimelleen?
      Savonlinna
      40
      1542
    9. Puistotyöntekijät

      Miksi ei siivoojia näy. Näin hyvät ilmat. Voisi kerätä roskat. Onko rahat loppu. 🤔🤔🤔
      Ähtäri
      15
      1485
    10. Onko kaivatullasi iso ego? Entä sinulla?

      Vaikuttaako jommankumman ego jotenkin siihen, että ette voi lähentyä?
      Ikävä
      34
      1345
    Aihe