Mistä seuraa?

Olen jokunen aika sitten Saloon muuttanut töissä käyvä sinkku. Missä täällä kantsii käydä, jos haluaa löytää kumppanin?
2221
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Itsellä sama probleema.
En ole itsekkään vielä löytänyt sitä paikkaa ja täällä muutaman vuoden asustellut.
Tuntuu ettei semmoista paikkaa olekkaan.
Baareista kun ei mieleistä seuraa meinaa löytyä.
No, yritys jatkukoon :)
Tsemppiä!

Äänestä

Kiitti. Kai täällä nyt jotain menoa luulis olevan. Turkuun täytyy sitten varmaan lähteä.

Tsemppiä sullekin numero 2!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Häätkesällä? kirjoitti:

Olen jokunen aika sitten Saloon muuttanut töissä käyvä sinkku. Missä täällä kantsii käydä, jos haluaa löytää kumppanin?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu