....ompas susta tullut ylpeä...

vai mikä on ??? ei katsetta, hymystä nyt puhumattakaan..tai sitten se pahin kauhuskenaario, sä et enää ole kiinnostunut musta.
6344
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Ääh, välillä ujostuttaa, ylpeä en ole;)

Äänestä

Eipä tuo ihme ole että kiinnostus lopahti. Kun kuljettelit toista hänen kotonaan. Hienoa että hän on jo sinut unohtanut ja ei haikaile perääsi. Nyt on hänen aika löytää onnea- ehkä se on jo ovella.

Äänestä
  • toi oli hyvä veto! ja het arvasit kuka oli aloittaja;D

    Äänestä

en varmaan sit huomannut.

Äänestä

Niin totaa, mä vaan leikin vaikeasti saavutettavaa;)

Äänestä

En ole ylpeä. Ei vain ollut sopivaa hetkeä katseelle ja hymylle. Kiinnostat edelleen;) Nähdään...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


pettynyt m kirjoitti:

vai mikä on ??? ei katsetta, hymystä nyt puhumattakaan..tai sitten se pahin kauhuskenaario, sä et enää ole kiinnostunut musta.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu