sillä olosuhteiden pakosta joudun esittämään viileää. Milloin voisimme jutella?
Töissä en pysty juttelemaan kanssasi,..
Nainen + 1
20704
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 20
Vanhimmat
Millainen on työsi. Onko normaali työ
Jostätä voi työksi kutsua.
olen huomannut ,milloin sulle sopii.ja missä .ehkä sun toimistossa sinne ei tuu muut vai ?
vaikeetahan se on, sama tunne,
mulle sopisi ihan milloin vain, tietäis vaan missä ja milloin
ja se miten tämmönen hetki sovittais ?
miten edettäis ?
voidaanhan me jutella siellä toimistossa jos et muualle pääse .vai mitä meinaat.?nyt ajattelin mennä nukkumaan ,kun toi uni alkaa painaa silmiä kun tuli pää kipeeksi ,KAUNIITA UNIA SINULLE !
viileys on sitä luokkaa, ettei sitä taida sulattaa kukaan, koskaan,
sen läpi EI VAAN PÄÄSE.
KAUNIITA UNIA.
Olen huomannut sen sun "viileyden". Silmistäsi näen kuitenkin aidon lämmön, kun katseemme kohtaavat.
haaveissa on hyvä elää !katson sinuakin salaa .
Et ole ihan salassa onnistunut katselemaan. Mutta hei, eihän se haittaa mitään. Saat katsella vastakin, niin minäki sua katselen. Oot ilo silmälle.
Jos olet Tiia (Tampere, K-kauppa), niin ymmärrän hyvin aloituksesi. Haluaisin itsekin jutella kanssasi =)
Tahdotko mut tosiaan, suhteeseen vakavaan?
no joo ,mut kun on niitä mutkia paljon matkassa molemmin puolin ,en halua joutua mutkien keskelle .tiedät mitä tarkoitan .sul on pieniä kiviä ojan pohjalla ,mul eii oo enää ,ovat poissa toisella pihalla .en tiedä mut toivottavasti ymmärrät mitä tarkoitan.aika näyttää
TOIVOTTAVASTI .
vinkkaa töissä niin tehdään sellanen tilaisuus
ok.näin muuten sinusta unta.
Sun toimistossa. Siellä on ne sälekaihtimetkin.
Hehe... Huomisaamuna 100 000 suomalaista on naama messingillä työpaikkaihastuksensa nähdessään. Ja sitten kun väärä luulo on korjattu, suupielet alaspäin loppupäivän.
Ei kaikilla käänny suupielet alaspäin vaikka pettymyksiä tulee eteen. Itsestään ja asenteestaan kiiinni.
Annatko sitten hässiä kanssa?
Hyvä järjen ääni, pakko hytkyä naurusta itselle ja vähän hyväntahtoisesti muillekin, nyt on oikeasti hyvä poistua :) Tää nauratti niin pirusti.
Tuskin kehtaan olla suu messingillä maanantaina, jos sattuisi törmäämään ( poks) ja hän luulee, että mä luulen :)
Voi hitto :) hahaaa
Kuulostaa mielenkiintoiselta peliltä jota pelaat.,
mitää toi 1 meinaa ?