Ei tänäänkään täällä

Ei ole täällä mitään mitä tunnistaisi itselle.
2114
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

...vois pyytää hänet sitte vihdoinki käymään, ja mä tiedän jo ne tuliaisetki!

Äänestä

Enpä usko että hän tänne tulisi vaikka kuinka kutsuisin. Toivottavasti siellä sujuu paremmin. Tulipa kuitenkin siivottua.:) sain myös vihdoin laitettua pöytäkuusen pois pöydältä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


menen siivoamaan kirjoitti:

Ei ole täällä mitään mitä tunnistaisi itselle.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu