En kestä!!

Miten voisi unohtaa tunteet, joita on syntynyt varattuun ihmiseen? En kestä enää, kun en voi häntä lähestyä tämän asian kanssa. Oisko vinkkejä? Mikään ei auta :(
7143
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Mulla sama juttu. Vinkki: unohda

Äänestä

ei niitä voi väkisin unohtaa. aika voi auttaa tai sitten ei.
oletko varma ettet voi lähestyä?
ei hyvään suhteeseen kolmea mahdu, ota selvää.

Äänestä

No aika luupää olet, jos mikään ei (muka) auta. Paskapuhetta sanon minä.

Äänestä
  • rakastuneet ovat luupäitä

    Äänestä

  • No luupää sitten olen :) En täällä huvikseni tätä asiaa pohtisi jos olisi jokin nappi mitä painamalla voisin unohtaa tunteeni. Tunnen välillämme jotain ihmeellistä,mutta en kehtaa asiasta kysyä. Luupää siis todellakin!!

    Äänestä

Minkäslainen tunne? Ja kehen mieheen..

Äänestä
  • Tämä mies asuu jkl.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


NJKL kirjoitti:

Miten voisi unohtaa tunteet, joita on syntynyt varattuun ihmiseen? En kestä enää, kun en voi häntä lähestyä tämän asian kanssa. Oisko vinkkejä? Mikään ei auta :(

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu