pahin ihastus ja ikävä

ohi ja historiaa. ylös ja ulos ihmisten ja vastakkaisen sukupuolen pariin vaan reippaasti, yksinään kökkiessä ikävä vaan korostuu...onneksi tajusin itse tuon.
1148
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Minäkin tajusin. Täällä -enkä irl-enää ikävöi, kunhan lueskelen ja joskus kommentoin.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


oikea suunta kirjoitti:

ohi ja historiaa. ylös ja ulos ihmisten ja vastakkaisen sukupuolen pariin vaan reippaasti, yksinään kökkiessä ikävä vaan korostuu...onneksi tajusin itse tuon.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu