Miten susta yhtäkkiä tuli ujo

kun et sä ennen ollut yhtään? ;)
16556
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 16

Vanhimmat

Sitä jännittää kaunis nainen.

Äänestä
  • no mutta enkö mä sitten ennen ollut kaunis? ;D

    Ps: omasta mielestäni en ole kyllä koskaan ollut kaunis.

    Äänestä

  • Kaunistunutko? kirjoitti:

    no mutta enkö mä sitten ennen ollut kaunis? ;D

    Ps: omasta mielestäni en ole kyllä koskaan ollut kaunis.

    Et tietenkään ollut. Olet vasta nyt puhjennut täyteen kukkaan.

    Äänestä

  • sano se kukkasin kirjoitti:

    Et tietenkään ollut. Olet vasta nyt puhjennut täyteen kukkaan.

    no sepä mukava kuulla :) ;)

    Äänestä

Jos se on kuolemansairas? Eikä halua kertoa sitä sulle?

Äänestä
  • Voi, se olisi kyllä kamalaa :(

    Äänestä

  • Toivottavasti ei kirjoitti:

    Voi, se olisi kyllä kamalaa :(

    Nii-i sitten vaan lehden kuolinilmoituspalstalta luet asiata. Ajattele.

    Äänestä

  • Voi olla kirjoitti:

    Nii-i sitten vaan lehden kuolinilmoituspalstalta luet asiata. Ajattele.

    En halua edes ajatella :(

    Äänestä

  • Voi olla kirjoitti:

    Nii-i sitten vaan lehden kuolinilmoituspalstalta luet asiata. Ajattele.

    teidän kaupungin lehtiä.

    Äänestä

Se mies yrittää sua. Siksi.

Äänestä

Tuskin tää mulle, mutta olen huomannut saman itsessäni. Olen muuttunut tosi ujoksi. Mitä enemmän on tullut tunteita, niin sen seurauksena myös epävarmuutta. Johtuu siitä, että toinen niin tärkeä.

Taidan vain olla kovin rakastunut...

Äänestä
  • Tuskin mullekaan, mutta mulle kävi just toisinpäin. Olin epävarma, kun epäilin rakkauttani ja sitä eikö se riittänyt, kun piti toinen nainen ottaa. Se aiheutti epävarmuuden, sanat juuttuvat kurkkuuni ja ujona ja hiljaisena katsoin sivusta.

    Äänestä

  • Suuret tunteet lupaa hyvää..Ei ketään kannata tosi mielellä edes treffata,jos ekoille treffeille meno ei jännitä julmetusti..

    Äänestä

  • tuulta päin kirjoitti:

    Suuret tunteet lupaa hyvää..Ei ketään kannata tosi mielellä edes treffata,jos ekoille treffeille meno ei jännitä julmetusti..

    Mä ainaski oon alkanu ujosteleen siks ku kunnioitu kasvanut sinua kphtaan ja pelko ystävän menettämisestä pelottaa.Tää naiselle.

    Äänestä

No kun piarasit, niin aina kaasuuntumisessa on vaaransa. Sitä sitten alkaa varomaan kaikenlaisia päästöjä. Tuleeko suusta vai perästä. Kyllä se hiljaiseksi vetää hei.
Mielestäni kaasuttaminen on kiellettävä lailla. Auttaiskohan joku lakitieteen ihminen, joka ihmettelee, että mikä laki on rikottu?

Äänestä

Olen aikuistunut enkä puhua pälpätä kokoajan mitä sattuu. Ihan kokoaikaa siis.. Olen myöskin sinuun niin ihastunut, että parempi että olen hiljaa etten sano mitään typerää ja häviät elämästäni.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ihmetystä aiheutat kirjoitti:

kun et sä ennen ollut yhtään? ;)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu