Mä kysyn huomenna

mikä on meininki, sit ehkä soitan..
6208
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

tuo kuulostaa suunnitelmalta.

Äänestä

Ei mulla oo kavereita.

Äänestä
  • vaik näennäisesti niin vois luulla. Eipä oo ainaka meille!

    Äänestä

tee se :) tsemppiä et mitään menetä!

Äänestä

millä kirjaimella alkaa kaverin nimi?

Äänestä

Keneltä niistä ?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


sun kaverilta kirjoitti:

mikä on meininki, sit ehkä soitan..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu