Se viestittely oli kivaa

sain siitä paljon ;D
7239
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Miten paljon sait? ;)

Äänestä
  • ison puhelinlaskun....ja iso ikävä jäi....nopeesti ku laskee ni voittoo ei tullu

    Äänestä

  • oli monta mukavaa viestiä, onneksi hän ei tiedä mitä kaikkea... ;) taisi hänkin saada niist jotain?

    Äänestä

Kuinka usein?

Äänestä

Niin oli se mukavaa, hänen kanssa oli sexyä viestitellä. Hän on niin namunen.

Äänestä

jatkaa, vai onko joku este.
Todella kiva oli napsutella niitä, ja odottaa sinun seuraavaa viestiä, tai soittoa. Voi sitä aikaa, kaipaan :(,,,

Äänestä

Kumpa se olisikin voinut jatkua, silti en toivo paluuta menneeseen.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


oliko sittenkään? kirjoitti:

sain siitä paljon ;D

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu