Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Runkkaajia Rovaniemellä :D ?

Onko täällä ketään rovaniemeltä jota kinnostais runkku seura? :D Oon 19v poika rovaniemeltä ja oon miettiny että olishan se hauska kokeilla jonkun seurassa. En homoksi itseäni tunne mutta olis se ihan kiva kokeilla kattoa pornoa ja runkata kimpassa.
3149
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Onhan niitä Roissakin. laita sähköpostiin osoite.

Äänestä
  • Moi tääl 11.v ois mukavaa itekki olla kimpassa ku yksin mutsia piilossa.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


rumbt kirjoitti:

Onko täällä ketään rovaniemeltä jota kinnostais runkku seura? :D Oon 19v poika rovaniemeltä ja oon miettiny että olishan se hauska kokeilla jonkun seurassa. En homoksi itseäni tunne mutta olis se ihan kiva kokeilla kattoa pornoa ja runkata kimpassa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu