Mä pelkään jos

sanon sulle pahasti.. Ehkä parempi vältellä..
5247
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

elä pelkää

tiedät et voin myöskin vastata

Äänestä

viimeksi sanoit hyvästi, et pahasti.

Äänestä

tahdot sanoa pahasti :(

Äänestä

jatkat vaan samaa ja puhut pahaa selän takana :)

Äänestä

Ei sanota kumpikaan toisillemme pahasti eikä hyvästi :) eikä vältellä, ollaan ihan normisti.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


näen sut kirjoitti:

sanon sulle pahasti.. Ehkä parempi vältellä..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu