Pieru?
Arvatkaa kuinka pitkä on mulla?
Piér Uman
14120
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 14
Vanhimmat
20 sec, menikö lähelle?
En oo viä kellottannu pierua, mut aamulla sit. Laittakaa vaan rohkeest erilaisii arvauksii tuleen, että nähdään, kuka aravas!
ei oo kenkiä, sillon vaan!
Sukat jalas voi myös arvaa ja ilma sukkiiki!
Onkos sulla jonkin sairaus esim. laktoosi-intoleranssi tai keliakia kun sua pierettää niin paljon?
Kiitos kyssärist! Mut ei oo.
siinä tapauksessa kannattaa ottaa housut ensin pois jos intolerssii pukkaa
Ei pukkaa! Pieruu vaa.
Pieretkö aamulla heti kun heräät, ja kun käyt aamupissillä? Piereskeletkö useita kymmeniä kertoja vuorokauden aikana? Jos vastaus on kyllä, niin suosittelen siirtymään ainakin joksikin aikaa laktoosittomiin tuotteisiin ja syömään maitohappobakteereja. Jatkuva usvaaminen ei mene edes huumorin piikkiin.
Muista! Maitohappobakteerit palauttaa vatsan tasapainoa parhaiten kapseleina
Katoppa vaik juutuubist miten maailman kovakuntoisin sälli hoipertelee kiertoradalt tipahtaneest kapselist ulos ja yrittää kiskoo ensimmäisii henkäyksii maapalleroisen sterilisoimatont (kiertoradan ilma on sterilisoituu) ilmaa keuhkoihisa. Se maailma kovakuntosin sällihä näyttää siin tilantees kauhean huonovointiselt eikä meinaa kestää jaloillaakaa ja tää johtuu siit, et oikeest maapalleroisel vallitsee tosi kaamee pierulöyhkä. Tää johtuu taas siit, et pieru on iha luonnolline suole toiminto ja jos sitä yrittää pieruu iteltää pois kitkee nii saa kauheest muit oireit. Näist lievimpii on erilaiset neuroosit.
Mut siit kellotuksest sen verta, et ei tullu ku pari sekunni paukku!
palstan vakkari akka Pierupirkko puolisoksi. Kosase sitä myrkyn vihreän väristä, sapenkatkeraa, sieltä takaa, joka huutelee tänne katkeria kommenttejaan. Siel jossain se lymyää ja päästelee katkeria pierujaan tänne.
puhuit itsestäsi ). sinähän et osaa muuta kuin haukkua.
Sanoisinko se olla kaksi minuutti ja tuoksua ranskalainen parfyymi
Pienestki pierust sais parfyymiiki jos tislais siit pois metyylimerkaptaanii!