Mieltymykseni on nuoriin miehiin, mutta en oikein tiedä mistä niitä helpolla saisi ?
Onko muita hyviä metsästyspaikkoja, kuin Baarit, joihin en kehtaisi mennä ja netti jossa on kaikensorttisia hörhöjä?
Miten ja missä puuma saalistaa ?
10
548
Vastaukset
- netistä helpointa
Eiköhän niitä samoja hörhöjä ole samassa suhteessa baareissakin? Helpointa on kun laitat ilmoituksen nettiitreffipalstalle, jossa puumanainen etsii nuoria kolleja. Mieltymykses mukaan ja kohta mailbox täynnä ehdokkaita. Vastauksista suodatat ne hörhöt pois, niin kuin teet livenäkin tapaillessa, fiksuus kyllä paistaa juttujen tasosta läpi.
- dr.feelgoog91
baarit on kyllä mun mielest paras paikka löytää seuraa, ainakin sun tilanteessa. Löytyy yllättävän paljon nuorii jätkii jotka ovat kiinostuneet vanhemmista naisista sekä netissä ja baarissa... Sitä paitsi minä olen yksi heistä ;) et ilmoita vaan jos pidetään säpinää täällä joku ilta!
- Vastaus kysymykseen
Eikös tuo avaaja kysellyt muista mahdollisista paikoista. Eli ei halua mennä baariin, eikä seukata nettihörhöjen kanssa. Kaipa joitakin muita vaihtoehtoja löytyy.
- netistä helpointa
Vastaus kysymykseen kirjoitti:
Eikös tuo avaaja kysellyt muista mahdollisista paikoista. Eli ei halua mennä baariin, eikä seukata nettihörhöjen kanssa. Kaipa joitakin muita vaihtoehtoja löytyy.
Mikä toi nettihörhöjuttu nyt oikein on? Ihan samoja taviksia siellä netissä etsii seuraa, kuin kadulla tulee vastaan. Netistä ja baarista nyt yleisimmin seksiseuraa bongaillaan. Tottahaan sitä voi mennä vilautella vaikka kaupan kassalla tissiväliä ja kattoo reaktiota, mut vähä epätoivoselle kuulostaa jo ajatuksena.
Eipää siinä kai sit muu auta ku aloittaja "nuorta ja kovaa mulle" kyltti kourassa kulkeen katuja pitkin, ja vois oikeestaan kyttäillä koulujen porteilla josko sieltä tulis sopivaa matskua iltapäivästä..
Mikset sitten itse vastannut aloittajan kysymykseen, nimimerkistäs olis voinu päätellä et olis ollu tietoo? - Puumakans
netistä helpointa kirjoitti:
Mikä toi nettihörhöjuttu nyt oikein on? Ihan samoja taviksia siellä netissä etsii seuraa, kuin kadulla tulee vastaan. Netistä ja baarista nyt yleisimmin seksiseuraa bongaillaan. Tottahaan sitä voi mennä vilautella vaikka kaupan kassalla tissiväliä ja kattoo reaktiota, mut vähä epätoivoselle kuulostaa jo ajatuksena.
Eipää siinä kai sit muu auta ku aloittaja "nuorta ja kovaa mulle" kyltti kourassa kulkeen katuja pitkin, ja vois oikeestaan kyttäillä koulujen porteilla josko sieltä tulis sopivaa matskua iltapäivästä..
Mikset sitten itse vastannut aloittajan kysymykseen, nimimerkistäs olis voinu päätellä et olis ollu tietoo?Ai et netissä ei oo hörhöjä, hah...hah... se on täys niitä. Ja ravintolaan en voi mennä, kun en kehtaa flittailla siellä jonkun parikymppisen kanssa.
- netistä helpointa
Kuten aiemmista vastauksistani voi päätellä, helpointa on netistä, seuraavaksi baareista, kolmanneksi satunnaisesti kohdatessa ja katseiden kohdatessa flirttiä ja katsoa vastataanko flirttiin.
Arkena suoremmat ehdotukset saa sut näyttämään vähintään oudolta. Tietysti pukeutumisella voit viestiä olevasi kuuma kissa, mut sekin tehtävä maulla. Paikkoja nyt voi olla vaikka mitä, uimarannalla silmäpeliä, punttisali, teatteri, kahvilat, katu, ostarit, huolttis, asema, juna, missä nyt ihmiisiä muutenkin liikkuu.
Silti, netistä se on takuulla helpoin löytää juuri puumiin suuntautuneet nuoret miehet. Ps, eikös sellaiset oo jo "vähän hörhöjä", kuten itsekin puumanaisena hieman olet? - Theonehere
Täältä löytyisi heti yksi nuorimies (19v), enkä todellakaan mikään hörhö :D
Pistä viestiä jos kiinnostaa Täällä olisi yksi nuori 29-vuotias kolli jos kiinnostaa
- 25v miehen mielipide
Eihän tuo seuran löytäminen nyt pitäisi mikään ongelma olla "puumanaisellekkaan" kuten ei naisille useimmiten yleensäkkään. Toisinpäin se sitten taas oman kokemukseni ja monien miesten kokemuksien mukaan on ainakin 100 kertaa vaikeampaa. Miehistähän on aina ylitarjontaa naisiin nähden.
- 25v miehen mielipide
Eri asia on sitten se, kuinka korkeat vaatimukset naisella on seuran suhteen.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kansalla on oikeus tietää miksi persut pettävät
Koko kulunut hallituskausi on kysytty persuilta, minkä vuoksi he ovat pettäneet käytännössä jokaisen vaalilupauksen, ain597482Venäjän armeijan evp-upseeri: Armeija surkeassa tilassa, jonka läpäisee kaiken kattava
valehtelu. Venäläiset alkaneet pohtia julkisesti maan todellisia tappioita. Z-bloggari ja 3. luokan kapteeni (evp.) Mak1232906- 1421756
Kansalla on oikeus tietää mikä on SDP:n talousohjelma jolla maan talous
saadaan nousuun? Miksi puolue piilottelee sitä, vai eikö sitä ole? Tähän asti olemme vaan saaneet kuulla hallituksen ha651639Ammattiliitto 900 euroa/vuosi - Työttömyyskassa 72 euroa/vuosi
Ammattiliitosta eroamalla voi säästää jopa 800 euroa vuodessa. Mitä enemmän tienaat, sitä enemmän maksat liitolle. Esim1151448Miten voit olla niin tyhmä
että et tajunnut että sua vedätettiin? Tietäisitpä miten hyvät naurut on saatu. Naiselle1671394- 1291116
- 73817
Kyriake=Kirkko
Kirkko, Kyriake Kirkko-sana tulee kreikankielen sanasta Kyriake=Herran omat, Kristuksen omaksi kastettujen suuri joukko47802- 51707