En odota sulta

enää mitään. Miksi odottaisin? Vedä pääsi kemikaaleihin ja lähesty sitä toista jos kerran mielesi tekee. Kivaa!!! :D
2191
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Jos olet odotuksistasi tänne vaan kertonut niin ei ihme jos mitään ei ole tapahtunutkaan.

Äänestä

Ketä toista? Ethän vaan kuvittele koko juttua.

On kivaa, tai olisi ainakin sun kanssa!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


>>>>> kirjoitti:

enää mitään. Miksi odottaisin? Vedä pääsi kemikaaleihin ja lähesty sitä toista jos kerran mielesi tekee. Kivaa!!! :D

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu