Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Tiedotus

Jos ei tämä homopropaganda ja palstan vanhojen tähtien lokaaminen ala hyvällä loppua, pistämme liiviasuiset motoristit lopettamaan sen. Ymmärrättekö?
351
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

En mä liivijengejä pelkää, olen ittekki eräässä jäsenenä..

Äänestä

Tepollakin on liivit, pinkki sävyiset rintaliivit.

Äänestä

Minä tulla karvainen turkin käsi ja purista kundin ilma pois.
Minä mustankarvainen käsi purista, ei tutise.
Minä keittä Teposta riisipuuro ja tehä Taavetista ketsuppi, minun karvainen turkin käsi purista ja myydä samala pizza.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Taavetti & Kyösti kirjoitti:

Jos ei tämä homopropaganda ja palstan vanhojen tähtien lokaaminen ala hyvällä loppua, pistämme liiviasuiset motoristit lopettamaan sen. Ymmärrättekö?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu