Itselläni on toki liian pieni, mutta silti kiinnostaa kuinka paljon kokovaatimus kasvaa jos kiinnostaa pulleampikin nainen?
Kuinka ison pullea nainen tarvitsee?
pilamuna
1188
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 1
Vanhimmat
Ei kai läskeillä sen löysempi ole, joten ympärysmittavaatimus tuskin muuttunee. Ja eipä muutenkaan mitään "vaatimuksia" ole edes olemassa. Paitsi pilamunan päässä toki ;)
Pituudessa voi vähän menettää kun läskit rajoittavat hydraulisen liikkeen pituutta. Tätäkin voi kompensoida asentoa muuttamalla. Takaapäin voi myös kämmenillä kiskoa läskiä pois työstöalueelta.
Läskiä voi ehkä paukuttaa vähän rajummin, sillä läskit ottaa vastaan iskuvoimaa kivutta. Jos kaksi luuviulua hakkautuu toisiaan vasten, siinä tulee paikat kipeeksi. Läskiä paukuttaessa lähtee myös aika miehekkäät äänet jos siitä saa kiksit. Tosin kuntohan siinä meinaa loppua kesken.