Onko eläkeläisen kyykyttäja jo käynyt vasemmalla kaistalla ja todennut että parempi olla vaan ohitettavana
clk
2
97
Vastaukset
- ocumieslandelta
Kerran yritin skeidalla ohittaa mutta huomasin että huippunopeus oli saavutettu vaikka oikealla kaistalla ajettiin rajoituksen mukaan. Sen jälkeen olen ohittanut vain mopoautoja, niitäkin vain marketin parkkipaikalla parkkiruutua etsiessäni skeidalleni. Mutta ocu on paras auto, siinä on iso kontti ja näin kerran kuvan ocusta TM testivoittaja tarra etuovessa vinossa. ocu sopii minulle!
Tuollainen tientukko ruopi edessäni jumbon parkkihallin sisääntulossa liukasta oli eikä leveä gummi tuntunut millään purevan kiinni asfalttiin.
Takavetoiset pois suomen talvesta hidastamasta ruuhkia.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1291323
- 100841
- 75650
- 50567
Koillis motor
Kyllä on mennyt palvelu alas ku lehmänhäntä, sovitut asiat ja luvatut soitot pitää hoitaa eikä tehä oharia, täysin tumpa11481ABC: n kahvilan uusi nimi matkimalla
Kahvia ja virvokkeita myytiin aikoinaan ÄKKI-VANNIN KAHVILASSA Haapavedellä ja paikalliset sanoivat sitä haussia "Tuhann40454Kylillä ei ole näkynyt? Missä luuraat nainen?
Olisit soittanut mulle nainen. Oltais voitu nähdä vaikka laavulla. Miksi pelkäät minua? Eihän siinä ole mitään järkeä. m150422Tehdäänkö tänään toiveista totta?
Poikkea tänä illasta siinä lähellä ja annetaan silmien puhua ja sen jälkeen puhu sinä lopulta mitä ajattelet..30397Rydman sivuutti mutupohjalta asiantuntija-arviot tutkimusrahoitusta myönnettäessä
Onko Rydman sopiva tai kykenevä toimimaan ministerinä? Ei ole. Ministerit ovat joutuneet puhuteltaviksi vähemmästäkin;174372- 25368