Pakkohan se on minun yrittää täälläkin

persuista kirjoitella,kun omasta puolueesta ei ole mitään kirjoitettavaa.
3<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Vasemmistosta tosiaan ei persujen kaltaisia nauruja saa aikaiseksi.
Meillä osaavat ministerit, loistava eduskuntaryhmä ja tervepäiset kannattajat. Siinä jo monta asiaa mistä persut voi vain kadehtia..

Äänestä
  • n.7% kannatus kertoo teistä totuuden,kansan suuri osa ei pidä teistä.Teidän maailmanparannus politiikkanne ei saa kannatusta.

    Ja tästä totuudesta te punikit ette mihinkään pääse,vaikka kuinka höpöttäisitte jostain persuista.

    Kuinka tervepäistä on esim.mennä ministerin venäjälle heilutteleen homolippua?

    Äänestä

  • idiootit kirjoitti:

    n.7% kannatus kertoo teistä totuuden,kansan suuri osa ei pidä teistä.Teidän maailmanparannus politiikkanne ei saa kannatusta.

    Ja tästä totuudesta te punikit ette mihinkään pääse,vaikka kuinka höpöttäisitte jostain persuista.

    Kuinka tervepäistä on esim.mennä ministerin venäjälle heilutteleen homolippua?

    Taisi olla viime gallupeissa persut epäsuosituin puolue.. Mitä se kertoo?
    Kuinka tervettä on sitoa kansanedustajiensa kädet koska puhjoht.uskoo neitseelliseen syntymään ja pedofiilipappeihin?
    Luottaisi nyt sen verran...
    Tai kuinka tervettä on suunnitella köyhien ghettoja,etnisiä rekistereitä,käsivarsinauhoja ja työläisten oikeuksien leikkaamista??

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


ainoa oikea kirjoitti:

persuista kirjoitella,kun omasta puolueesta ei ole mitään kirjoitettavaa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu