mitä mietti Leijona pienessä päässään ottaessaan asunnon ja erotessaan?Yhdessä oltiin 15v ja on lapsiakin,niin olisin edes pientä keskustelua kaivannut.Ei puhunut koskaan mitään mistään..Mutta muiden kanssa kyllä (ehkä pintapuolista),enkä minä kelvannut ikinä mihinkään mukaan.Olin pelkkä kotipiika.No se oli siinä,en halua olla missään tekemisissä hänen kanssaan enää.Sitäkin ihmettelee sitten kun en ole kaveri tai ystävä,ei mulla vaan ole hänen kanssaan enää mitään.Lasten vuoksi tosin vatuttaa Leijona miehen käytös.Tosin eipä se näytä heitä pahemmin alku shokin jälkeen vaivaavan..
Kertokaahan
ihmeellinen tyyppi
2
155
Vastaukset
- leijonatnyttietää
Leijonilla on taipumusta äityä narsistiseen idiotismiin etenkin jos vuosiluonne on myös ylimielinen. Leijona on länsimaisen eläinradan yksi turhamaisimpia luonteita. Muut eivät ole mitään - hän on ykkönen. On vaikea määritellä mikä muu meni vikaan, koska en tiedä aloittajan omaa luonnetta.
- ihmeellinen tyyppi
Kiitos vastauksestasi.Tämä kyllä selittää kaiken.Todella oli sellainen asenne et hän on ykkönen.Meillä tais mennä se pieleen kun perheeseen syntyi poika.Oliskohan tämä ollut Leijonalle liikaa..?Itse olen vesimies,lapset on skorpioni ja kalat.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 823263
- 922945
- 532212
Mietin että
Onko tästä enää paluuta entiseen? Ainut asia joka päiviini toi taannoin iloa, oli meidän yhteinen hassuttelu ja huumorin201655- 191544
Nyt rupeaa löytymään talonmiestä ja muuta sankaria hallipaloon
Kyllä on naurettavia juttuja tuossa paikallislehdessä, että saa tosiaan nauraa niille..81497Tajusin vaan...
Että olen pelkkä kroonistunut mielisairas. Olen sairauspäissäni luullut itsestäni liikaa. Luulin, että olen vain korkein181395Aaamu on täällä taas!
Hyvää ja rauhallista työpäivää rakkauteni. Kunpa vaan hymyilisit enemmän. Toivon, että joku kaunis päivä kanssani et vaa131351Noin ulkonäkö-jutut ei multa
Nainen, koskaan en ole kirjoittanut siitä mitään ilkeää. Ei kuulu tapoihin351325Olisitpa rakkaimpani
Kaipaan sinua. Ikävä sinun läsnäoloa ja kaikkea sinussa. Päivistä, jolloin nähdään tulee onnellisia päiviä. Sinun seuras61268