Tyhjästä nyhjää MGR

Ministerin virasta täysin epäpätevänä pois potkittu ja säälipisteillä eduskuntaan valittu ei tietenkään ole menestyjä. Guzenina kuitenkin esittäytyy nyt Studio55.fi-sivulla menestyjänä, joka on vain yo - hurjaa ja kurjaa fantasiaa.

Yo-todistustaankaan ei tuo esille kuten muut poliitikot, miksiköhän?
2<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Ei sellaista voi tuoda esille mitä ei ole. Eli sitä todistustakaan.
Mutta toihan hän esille pyrkyryytensä.
Ei vain voi käsittää sitä, että miten demarit edes kehtaavat näytellä työväenpuoluetta, ja heikoimman asioiden ajajaa, kun käytännössä toimivat aivan päinvastoin, ja valehtelevat sekä kuseksivat kansalaisten silmille, kunhan vain oma lomsa täytttyy viekkaudella ja suoranaisella vääryydellä.

Äänestä

Valeylioppilas kuseniina on häpeäksi suomalaisille.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kulahtanutta kirjoitti:

Ministerin virasta täysin epäpätevänä pois potkittu ja säälipisteillä eduskuntaan valittu ei tietenkään ole menestyjä. Guzenina kuitenkin esittäytyy nyt Studio55.fi-sivulla menestyjänä, joka on vain yo - hurjaa ja kurjaa fantasiaa.

Yo-todistustaankaan ei tuo esille kuten muut poliitikot, miksiköhän?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu