Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Ikävä yllätys.

Itse olen parikymppinen urheilija nuori. Äidinkieleni on ruotsi. Olen hetero, niinkuin me kaikki ruotsinveriset.
Naapurissani asuu siististi pukeutuva 30 vuotias sinkku mies.
Hän muutti asuntoonsa viime kesänä. Otin hänet ystävällisenä vastaan.
Viime viikolla minulle paljastui kaamea asia, sain tietää hänen olevan homo. Hänen kullinsa maistui ihan paskalle. Samalta miltä naapurin Arskan pierut haisevat.
121551
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 12

Vanhimmat

Miks kaikki peukuttaa mua alaspäin? Meitä rantaruotsalaisia aina kiusataan suomessa. Turha sit ihmetellä jos vietiin teijät rangaistuksena eu:hun. Raha näet ratkaisee ja sitä löytyy.

Ps. En ole homo

Äänestä

Bisvenski = svenski, joka tykkää sekä lyhyt että pitkähiuksisista miehistä.

Äänestä

Mitä eroa on Suomalaisella ja Ruotsalaisella? - Suomalaiset ovat peräänantamattomia!

Äänestä

Kun suomenruotsalainen ja ruotsalainen hyppäävät kuusikerroksisen talon katolta yhtäaikaa, kumpi osuu ensin maahan.

Äänestä

Mitä väliä sillä on?


Kumpikin osuu maahan, järjestyksellä ei väliä.

Äänestä

Olen ajatellut alkaa homoksi, kun suomenruotsalaisilla naisilla on kaikilla visvasyylä tai herppes.

Äänestä

Tiedätkö, Blond Sven, miksi Jeesus ei voinut syntyä ruotsissa?

- Ei löytynyt yhtä neitsyttä eikä kolmea viisasta miestä.

Äänestä

Miksi paska haisee?

Koska syö kevytlevitteitä ja juo kurria.

Äänestä

Miksi Sven suuttuu kun häntä kutsutaan ruotsalaiseksi?

Ku kummatkin on homoja.

Äänestä

Miksi kaikki kutsuu ruotsalaisia homoiksi?

Äänestä

Koska hyökätessään Suomeen ristiretkillään ja pakottaessaan meidät opiskelemaan ruotsia, he samalla raiskasivat kaikki miehet ja pojat ennen tappamista ja heidän maidensa ottamista omien kartanoidensa maihin.

Äänestä

Fy fan finni.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Blond Sven kirjoitti:

Itse olen parikymppinen urheilija nuori. Äidinkieleni on ruotsi. Olen hetero, niinkuin me kaikki ruotsinveriset.
Naapurissani asuu siististi pukeutuva 30 vuotias sinkku mies.
Hän muutti asuntoonsa viime kesänä. Otin hänet ystävällisenä vastaan.
Viime viikolla minulle paljastui kaamea asia, sain tietää hänen olevan homo. Hänen kullinsa maistui ihan paskalle. Samalta miltä naapurin Arskan pierut haisevat.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu