Ilmestyyköhän Hailuodon jäätietä pitkin sivistykseen yläpuolisen Suomen paras ja kuuluisin persemittaaja, Asus.
Viime sunnuntaita, vai lauantaiko lie, kävi se pullea poika kehumassa itseään. Ei kuitenkaan mielikuvitus- 17/12:aan tällä kertaa, kun aivan tuntemattomana yritti pysytellä.
Kaipaamme persemittaajan huulenheittoa ja hyviä kitkaoivalluksia. Olisikohan kuitenkin se lepositeiden kitka vaikuttamassa nykyään Asuksen harvoihin vierailuihin tällä palstalla.
Viime sunnuntaita, vai lauantaiko lie, kävi se pullea poika kehumassa itseään. Ei kuitenkaan mielikuvitus- 17/12:aan tällä kertaa, kun aivan tuntemattomana yritti pysytellä.
Kaipaamme persemittaajan huulenheittoa ja hyviä kitkaoivalluksia. Olisikohan kuitenkin se lepositeiden kitka vaikuttamassa nykyään Asuksen harvoihin vierailuihin tällä palstalla.
Vastaukset 16
Vanhimmat
Onks Hailuodos jäätie?
Ei aavistustakaan :D
Katsokaa aikoja :D
Lollero
Vitu homo. Keskiarvo on 13/10 suomumunalle! ASus ei enää oo käynyt täällä, sillä oli liian fiksu tänne. Koittakaa nyt tajuta, ja isot lepomunat pienenee erektioon tullessa. Se on luoononlaki, josta ette ymmärrä, kuten ette siitä kitka-asiastakaan. RFSU tehnyt kumit 10 cm ympärys munalle.
Huono yritys, tiedän. On niin ikävä asusta ja jonkun on pakko ottaa välillä hänen rooli :(
Hyvä että joku yrittää.
Ja ikävä on :(
Taitaa olla jokainen postaus tässä ketjussa herralta nimeltä h-x.
Häxyltä irronnut vasen käsi lepositeistä niin pääsee taas näpyttelemään i-founia runkkauksen lomassa.
Tunnustan
Runkkauksen vai iPhföynin?
Sen, että olen h-x
Tuonhan kaikki ties :D
Vaikka ei taida olla kuin yksi, joka siitä muisti mainita joka käänteessä.
Häxyllä taas kova neurolääkitys päällä, itsensä kanssa juttelee...
Eikö lääkityksen tulisi estää sellainen toiminta?
Taidan ottaa uudet napit ja jos joku kiinteä teini haluaa antaa nappinsa käyttöön, olkoon niin.
Neurolääkitys, määritelepä mitä se tarkoittaa
ihmettelen kyllä tuota teoriaa miten suosituin kondomi olisi väljä keskikokoisille mulkuille. Sukissakin löytyy sitä edullista 5-10 kpl sukkapaketteja 38-43 kokoisille jaloille joita 90% suomalaisilla miehillä on.
Itse uskon normaalien kondomien paljasatvan suomalaisten keskikoon juuri tämän suosituimman myynti koon takia..
En tiedä miksi tuo kullin koko vertailu on niin tärkeää ihmisille ja pisti Asuksenkin tappelemaan tänne aikoinaan ja palaa vielä Olympialaisten aikoihin takaisin kun ihmettelee miten hiihtäjillä on myös pienet kikkelit.