Menin sitten ihastumaan...

...sinuun!?!? MIKSI!?!?!?
Sulla on perhe ja vaimo! Lakkaa hymyilemästä mulle, tai menee järki!
No pian vaihdan maisemaa, joten ehkäpä unohdut. Hirveää tuhlausta tälläinen vaan on. Ikinä en ole näin kovasti tuntenut vetoa kehenkään. :/
211135
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 21

Vanhimmat

No mutta kun, rakastan sua...

Äänestä

sinä nainen!!! sä et saa hylätä mua.viet liian suuren palasen sydäntäni mukanasi..

Äänestä

Kerro nimesi ensimmäinen kirjain !

Äänestä

Mikä sun nimen ekakirjain on?

Äänestä

No eipä tuolla ole väliä. Tasan ei hän vaimoaan petä, enkä sitä tahdokaan. Itseä tässä vaan potuttaa!!

Äänestä
  • On sillä paljonki väliä, sillä toisella voi olla juuri nyt aika levoton olla

    Äänestä

  • Luulen että tiiän kuka sää oot. Jos oot se keneksi sua luulen, voin kertoo että ajattelen sua kaiken aikaa.

    Äänestä

  • J*** kirjoitti:

    Luulen että tiiän kuka sää oot. Jos oot se keneksi sua luulen, voin kertoo että ajattelen sua kaiken aikaa.

    Siinä tapauksessa mun ihastus lopahtaa. Et olekaan sellainen ihana ja rehellinen jollaiseksi sinut kuvittelin. Moro!!!
    terv. Aloittaja

    Äänestä

muakin alkoi tämä kiinnostamaan

Äänestä
  • Aloittajalle: Alkaako nimes I:llä?

    Äänestä

  • J*** kirjoitti:

    Aloittajalle: Alkaako nimes I:llä?

    Ei ala...

    Äänestä

Sillä se selviää. Jos et oo mies niin varmaan pitäisinkin siitä pussaamisesta ;-)

Äänestä

kuka olet :)

Äänestä

Kuinkahan monta sataa suomalaista on saanut on usean kuukauden ajan seurata tätä M-naisen ja varatun J-miehen viestittelyä. Ei ole häpyä ei. Vaikka onkin anonyymipalsta niin silti julkinen.

Äänestä
  • Anteeksi vain en ole M

    Äänestä

Enpä voi itsekään tunteilleni mitään. Mutta arvaa mitä? Vaikka myönnänkin olevani ihastunut, ja olen huomannut saman sinussa, en aio tehdä asialle yhtään mitään. Rakastan kuitenkin vaimoani, enkä ala rikkomaan hienoa suhdetta.

Äänestä
  • Hienoa! Juuri samoin aattelen naisena, puolisona sekä äitinä. Mikä ihanampaa kuin ghienoinen ihastuminen ;-) siitä ammentaa sitä auvvoista voimaa vastuksiin. Kiitos että olen saanut ravata sut J. Ihan uskomatonta.. eräs A

    Äänestä

  • No se on ihan tiedossani. Ja minä lähden suhteellisen kauas joten eipä nähdä sitten enää koskaan. Hali hyvästiksi oilsi kiva, mutta vähän sekin rikkoo tiettyjä periaatteita ja rajoja.

    Äänestä

Voi jessus teidän juttuja. Miksi ette puhu irl? Mä en ihan oikeesti ymmärrä?

Äänestä
  • No eipä tuossa ole puhuttavaa. Kukaan ei riko hyvää liittoa, koska siinä kärsii vaan kaikki ja lopulta kukaan ei saa ketään.

    Tämä lähtee metsästään vapaita miehiä.

    Äänestä

Tai kukaan ei loppujen lopuksi saa ketään ja kaikki ovat onnettomia.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


J:lle kirjoitti:

...sinuun!?!? MIKSI!?!?!?
Sulla on perhe ja vaimo! Lakkaa hymyilemästä mulle, tai menee järki!
No pian vaihdan maisemaa, joten ehkäpä unohdut. Hirveää tuhlausta tälläinen vaan on. Ikinä en ole näin kovasti tuntenut vetoa kehenkään. :/

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu