Jutta, selkäänpuukottava demari

10<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 10

Vanhimmat

Ja taas demarinainen, muistammehan Hilkka Ahteen ja Timo Rädyn tapauksen.

Äänestä
  • tussuvalta

    Äänestä

Jutta maho kyyttö petti jälleen???Herra paratkoon???

Äänestä

Demarit puolestaan kulkevat kaupungilla ja kertovat, että Katainen on menettänyt täysin otteensa kokoomuksen kansanedustajiin. Ryhmässä on kuulemma pidetty kriisikokouksia ja koottu kapinaryhmiä kunta- ja sotesekoilun takia.

Äänestä

Hih hih minä oksennan verta hih hih

Äänestä
  • puhetta

    Äänestä

pitäisi hallituksen hoitaa !

Äänestä

tuli paha..

Äänestä
  • naama taas punoittaa kun hän sanoo ettei se nyt niin pahasti sattunut, vaivaa vain kun yskii !

    Äänestä

  • Kyllä Kataisen kirjoitti:

    naama taas punoittaa kun hän sanoo ettei se nyt niin pahasti sattunut, vaivaa vain kun yskii !

    alkaa sen pitää kestää

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


demari pettää aina kirjoitti:

http://www.iltalehti.fi/uutiset/2014020117999077_uu.shtml

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu