Kasissa ei ole vikaa, vaan se "vika" istuu tuolin ja näytön välissä !
Asentakaa Windows 8.1 , ei päivitettynä vaan "puhdas" asennus ja lelu alkaa pelaamaan ........................
Lopettakaa kasin vaikertelu..........
8
163
Vastaukset
- Supiperisuomalainen
Supiperisuomalainen kielteinen elämänasenne.
Enpä juuri huomaa eroa työpaikan seiskojen ja kotikasin välillä.
Classic Shell ym:t muuttavat kasin nopeutetuksi "seiskaksi"- Win-7 Pro
Sama täällä ! Ei ole eroa seiskaan ja miksi olisi, sillä kasihan on liisteröity seiskan päälle kevennetyssä muodossa, siis ne silmän-herkut poistettu hidastamasta toimintoja.
Vähintään noista vaikertelijoista 50% on linux hihhuleita, jotka ei ole edes kokeillut kasia ja kirjoittelevat linux ropakanda sivulta kopsittuja valeita, sillä se 1.6% käyttäjä määrä mahtaa kouristaa hihhulien suolitoimintaa nähtävästi !? - Luotettava tutkimus
Win-7 Pro kirjoitti:
Sama täällä ! Ei ole eroa seiskaan ja miksi olisi, sillä kasihan on liisteröity seiskan päälle kevennetyssä muodossa, siis ne silmän-herkut poistettu hidastamasta toimintoja.
Vähintään noista vaikertelijoista 50% on linux hihhuleita, jotka ei ole edes kokeillut kasia ja kirjoittelevat linux ropakanda sivulta kopsittuja valeita, sillä se 1.6% käyttäjä määrä mahtaa kouristaa hihhulien suolitoimintaa nähtävästi !?Sama siellä tosiaan, itteään nolosti kompaten.
- haaaahhahahhahahah
Vakoilukin oma vika, jos valitsee windowsin! Kyllä
- mikä asiantuntiJa
Joo, asennustiedostojen pitää olla puhtaat. Ensipesu 90 asteessa puhdistaa levyn.
- Kriipelissä
Pari vuotta vanha koneeni on valmistajan mukaan Win8-yhteensopiva - 8.1 yhteensopivuutta ei luvata. Sen vuoksi tein ensin puhtaan Win8-asennuksen, minkä jälkeen asensin Win8-, tai jos ei 8-versiota jossain tapauksessa ollut, Win7-ajurit kaikelle valmistajan web-sivuilta. Vasta sen jälkeen tein lopuksi Win8 -> Win8.1 päivityksen.
Eipä ole koneessa ollut ensimmäistäkään ongelmaa ja kaikki pelaa kuin unelma. Kannattaa ensin katsoa, mitä koneen valmistaja suosittelee Windows 8:n suhteen.- surkea linux ubu....
Linux pojut täällä surkeilee kohtaloaan ja moittii Microsoftin käyttiksiä, kun Windowsia ei saa ilmaiseksi ja nyt ei saa edes asennettua pirate-kasiakaan koneeseen !
- Kasi on surkee
EMÄ VALE!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 741114
- 751111
- 481004
Miltä se tuntuu
Miltä se tuntuu havahtua, että on ollut ihmistä kohtaan, joka on rakastanut ja varjellut, täysi m*lkku? Vai havahtuuko s104958- 51935
- 33717
- 49704
Mitä se olisi
Jos sinä mies saisit sanoa kaivatullesi mitä vain juuri nyt. Ilman mitään seuraamuksia yms. Niin mitä sanoisit?34607- 50590
Nanna Karalahti :Paljastus bisneksistä Jere Karalahden kanssa!
Ottanut yhteyttä seiskalehden toimittajaan ja kertonut totuuden yhteisestä Herotreeni-nimisestä verkkovalmenuksesta.118557