Hengittämättömästä materiaalista valmisetettuun säkkiin sidottuna. Onko muita ketkä on kiinnostuneita jouta tai halu laittaa toinen kiusattavaksi säkkiin? Vain putki suussa mistä saa hengitettyä.
säkkitetty
säkissä
8390
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
Vois olla mielenkiintoista jos järkää sillai, että uhria voi ruokkia ja pitää siel päiviä omissa ulosteissaan.
Mä haluisin joutua siihen säkkiin olen kyl 40,188,75 btm mut missä olet sä
Niin no jos sais sinne ruokaa ja varmistettua, ettei uhri pääse ulos. Ja tietysti onko sulla säkki ja tarpeeks iso suihkutila ettei tuu saastaista. Sitten tietysti valvonta ettei uhri kuole tai muuta ongelmaa tule.
En ajatellut noin pahaa vaan lyhyempää aikaa. Uskoisin, että jo joutuiminen saisi sellaisen olon jolloin pyytäisi armoa ja irti pääsemistä. Tunnelma ja halu kokeilla sekä toteuttaa fantasiota on se juttu:)
http://www.dvote.com/acatalog/rubber-latex-inflatables-alien-egg.html
Tälläseen haaveilen pääseväni kokeilemaan joskus
Kumiset tyhjiösängyt on myös kivoja. Pistetään subi makaamaan sinne ja laitetaan sähkömoottori imemään kumisten lakanoiden välistä ilmat pois. Siellä ei pääse yhtään liikkumaan ja sopivasti on suun/haarojen kohdalla reikä. Miehet tykkää paljon kun laittaa ne sinne, sitoo kivekset tiukalle ja leikkii kovana seisovalla vehkeenä pitkään. Parasta on luonnollisesti se kun miehen orgasmi tulee, ei vapautakkaan uhria vaan jatkaa rääkkäämistä. Tunnin kestävä post orgasminen kidutus saa hauskoja huutoja aikaiseksi ja jos vehje yrittää lerpahtaa, penisrengas ja pumppu kaveriksi. Sähköisellä anustapilla saa eturauhaseen liikettä ja lisää syvyyttä seksiin. Ette arvaakkaan kuinka paljon raavas mies voi anella tuskaisena armoa kun orgasmin jälkeen paikat ovat kivuliaan herkkinä ja rauhaa ei saa hetkeksikkään. Olen nähnyt jopa kahdesti laukeavan miehen ja huutoa riitti. >:)
Mikä oliskaan upeampaa,olla täysin toisen armoilla,,rääkättävänä... Onnistuisipa tuo vaan joskus livenä..
Olihan keksintö tuo kuminen muna:) Tuollaiseen joutuminen olisi tosi julmaa. Miehille kidutusta. Voin vaan kuvitella ja melkein jopa tuntea kuinka kauheaa olisi joutua tuollaiseen kidutukseen varsinkin, jos toinen tykkäisi tehdä niin, että olisi innostunut, jonka tuntisi pussin sisälle. Nyt jo pyytää armoa täällä pelkästä tekstistä:) Eli hyvä teksti ja ilmeisesti tekijä myös tykkää kokeilla sekä toteuttaa erilaisia juttuja.