mielipiteeni suutuit ja otit sen blondin.
Silloin kun sanoin suoraan
et kestä mitään
14178
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 14
Vanhimmat
Joo käytiin panemassa
Eipä tuollaiselle miehelle kannata jatkossa suutaan avata. Ei kestä toisen mielipiteitä ja jos sanoo heti on kosto luvassa. Heikkö mies tuollainen
minkä niistä? sen puuman vai pikkuperseen vai sen plösön vai oliko se pitkähiuksinen joka oli puutteessa? ei mitenkään muista kaikkia :D
Sivusta..
naurattaa..toi oli hyvä vastaus.
Pysy erossa epätasapainoisesta miehestä
ottanut ketään, mutta joku pitää ottaa, voi tykätä monesta tyypistä, mutta se yksi on ylitse muiden. Sit omistaudun sille, niinku lopullisesti.
olla kun nainen ei kelpaa ;);)
sitäpaitsi mieheni on homo minä en ;D
Ei kuka tahansa nainen, eli sinä et kelpaa, ymmärrätkö.
katkera on tuo aloittajanainen, ei ihmekään, ettei kelvannut..oikeesti varmaan tosi vttumainen ripustautuja, riivinrauta ärmätti.
Juuri sen takia otin sen blondin, kun sanoit niin suoraan. Olet liian vahva ja pelottava nainen, joka sanoo liian suoraan. Liian seksikäs, liian älykäs, liian vetävä, liian hyvännäköinen. Se blondi on ihan surkea, mutta oli pakko ottaa, kun sanoit kerta niin suoraan.
ollut multa t. joku homo
Tuosta uupui vielä tämä, että olen tietystikin homo, sillä aloittaja ei minua ihmisenä nappaa.
Niin milloin