Ei ole enää minusta kiinni

Täytyy antaa luovutusvoitto toivottomuudelle.
3290
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Ei, eka koitetaan oikean elämän puolella, ja sitten vasta luovutetaan.

Äänestä
  • Oikeasta elämästäni tuo pohdinta olikin. Kirjoitin sen vain tänne internetin ihmeelliseen maailmaan eilen, lähinnä muistuttamaan minua tästä mahdottomasta asiasta :)

    Äänestä

Voitko lopettaa -K- noi sun kommentoinnit joka viestiin, kaikki tai ehkä mikään ei ole sulle, niin anna olla ja hanki se palstan ulkopuolinen elämä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Numb kirjoitti:

Täytyy antaa luovutusvoitto toivottomuudelle.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu