Nyt kannattaa suunnata askeleet Vaarin Aarteisiin Kivistöntielle, paloasemaa vastapäätä Mäntsälässä. Kauppa näyttää käyvän tosi hyvin ja omistajat ovat huippukivoja tyyppejä. Pienempikin kirppis voi yllättää iloisesti. Tsemppiä.
MÄNTSÄLÄSSÄ NYT LOISTAVA KIRPPIS VAARIN AARTEET
7
746
Vastaukset
- Vaarin aarteet
Vaarin aarteiden omistajat kiittävät siuta. Nöyrä kiitos kauniista sanoistasi.
- kirppu2
Itse en henk koht pidä kyseisestä kirppiksestä, aivan liian pieni ja koko rakennus tuntuu niin rähjäiseltä että ei tee mieli ostaa sieltä mitään..
Toista kertaa en mene..- joopa joo
No jokaisella on vapaus valita.Hyvä kun karsiutuu turhanpäiväiset valittajat pois jo heti alussa.Me ainakin kannatamme kyseistä paikkaa sekä ostaen,että joskus myyden.
- palvelupelaa
joopa joo kirjoitti:
No jokaisella on vapaus valita.Hyvä kun karsiutuu turhanpäiväiset valittajat pois jo heti alussa.Me ainakin kannatamme kyseistä paikkaa sekä ostaen,että joskus myyden.
Kirppiksen ideologiaan kuuluu, että tilakin on vähän antiikkinen. Jos haluat uutta, kiiltävää ja kallista tilaa, niin vastapäätä on kunnantalo jossa voi itseään viihdyttää. Tämä on kiva kirppis.
- niinpäniin
Täys puhallus. Lopetti ennenkuin edes aloitti.
- Vakkarit
Mistä samme myymämme tavarat takaisin. Sinne jäi lopeuksen jaljoihin yhtä jos toista.
- Huumori kaukana
Sääliksi kävi yhtäkin pariskuntaa joka lahjoitti pitäjille vaikka mitä ja nämä vaan ottivat vastaan, vaikka tiesivät lopettavansa.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Selvästi näyttää siltä, että SDP:n kannattajat hyväksyy kiusaamisen
ja seksuaalisen ahdistelun, kun puolueen kannatus pysyy korkealla. Mitä tämä kertoo demari-äänestäjien moraalista?1885091- 141751
Kenen joukoissa Suomi seisoo maailmalla, jos SDP voittaa seuraavat vaalit?
SDP on ainoa pohjoismainen sosialidemokraattinen puolue, joka edelleen kuuluu Sosialistiseen internationaaliin. Sitä ka631626Jos mies oikeasti haluaa sinut
Hän ei ota riskiä että menettäisi sinut. Ei pienintäkään. Mies ei jätä vastaamatta viesteihin eikä pidä sinua epätietois1271497Helena Puolakka laukoo suorat sanat Vappu Pimiän MasterChef -pestistä
Vappu Pimiä on uusi MasterChef Suomi -tuomari. Kokenut keittiömestari ja ravintoloitsija Helena Puolakka laukoo suorat s91463Voiko ryyppäämisellä tienata elantonsa?
Lassi Kuhlman on rappiostriimaaja. Hän kuvaa omaa päihteiden käyttöään pitkissä somestriimeissä. Katsojat voivat lahjoit501147Ketä ehdotatte seuraavaksi kuntanne johtohahmoksi
Ei ole teitä riitaisia kehityksen jarruja helppo yrittää kohti valoa ohjata. Siinä on teille pähkinä purtavaksi.961084Persuille 1,8 prosenttiyksikköä laskua. Keskusta meni ohi ja Vasl hengittää niskassa
Erityisesti työväestö on hylkäämässä persut. https://yle.fi/a/74-20208249302969- 195941
Dannyn "ex-käly" Jennika Vikman teki erikoisen ratkaisun!
Dannyn "ex-käly" Jennika Vikman paljasti uudet kujeet. Hän on mukana kohutussa Sointu Borg & Tyrkyt -realityssä. Jääkö7820