Mitkä olisivat parhaimpia asentoja, jos miehellä on täysin yläkäyrä kalu? Eli tyvestä nousee kohti kattoa, kun mies seisoo.
Lähetyssaarnaaja varmasti hyvä, sekä takaapäinkin, jos nainen on polvillaan ja tukee itseään seinää vasten. Ratsastus niin että nainen voi itse kontrolloida sitä hankausta sopiviin kohtiin.
Onko joitakin muita hyviä?
Täysin yläkäyrä kalu?
2+18
2
508
Vastaukset
- JANNE-04
Seksi on sairaus. Äiti sano niin.
- "valvoja"
Tämä keskustelu on VAIN yli 18 vuotiaille, tyhmäkin tajuaa, että "janne-04" on 04, eli vuonna 2004 syntynyt.. Odota "Janne" vielä ainakin 8 vuotta.
P.S. Seksi ei ole sairaus vaan ihmisen tapa lisääntyä.
Ketjusta on poistettu 5 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 984214
Miksi juuri vasemmiston puolelta tulee niin paljon luusereita, kelapummeja jne.
Tämä asia ihmetyttää suuresti.783477Putin lähti takki auki sotaan....
Luuli, että kolmessa päivässä hoidetaan, nyt on mennyt 3,5 vuotta eikä voitosta tietoakaan. Kaiken lisäksi putin luuli,723084SDP ylivoimainen ykkönen
En ole koskaan viitsinyt käydä äänestämässä, mutta nyt SDP:n etumatka on niin kutkuttava, että pakkohan se on vaivautua.812549Suomalainen lähti ilman takkia sotaan
Malli oli "kajander", johon kuului pelkästään kokardi, ja sotilaan itse metsästä katkoma puukeppi ryssien huitomiseen.52366Polttomoottoriauto on köyhän merkki
Kun ei ole varaa ostaa sähköautoa, niin joutuu köyhän autoa käyttämään.2072162Patteriauton ovia ei saatu auki - kuljettaja koki hirvittävän kuoleman!
”Oviongelma johti kuskin kuolemaan kolarissa – tämä ratkaisu saatetaan kieltää kokonaan Sivulliset pyrkivät tempomaan a302091- 41880
- 73811
- 52776