Onko Porissa

..paljon lesboja ?
Olemme tulossa tyttöjen kanssa viikonloppuna sinne juhlimaan ja ajateltiin, et mistä löytää kavereita ja kumppaneita ?
Missä hyvät iskupaikat Porissa on ?
4226
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

SAMKissa opiskelaa pari bisse-tyttöä. Heille kelpaa aina tasokas naisseura.

Olen päässyt seuraamaan kahden tytön touhutessa keskenään makuuhuoneessani. Kiitos neideile pikku showsta!

Äänestä

Onko Porissa lesbo baaria/ravintolaa ??

Äänestä
  • Ei ole. Olemme kaikki heteroja.

    Äänestä

Kuulin torilla, että eräs homo oli tullut kaapista ulos ja onkin siis hetero..
on katos nykyään häpeä olla hetero..

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Tiiiiiiina kirjoitti:

..paljon lesboja ?
Olemme tulossa tyttöjen kanssa viikonloppuna sinne juhlimaan ja ajateltiin, et mistä löytää kavereita ja kumppaneita ?
Missä hyvät iskupaikat Porissa on ?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu