Noniin elikkä osaako kukaan kertoa näiden kahden kovan huumeen yhteisvaikutuksista?
Piriä ja amfetamiinia
Käämi
7205
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
Ihan kauheet sivuvaikutukset, varsinkin jos ottaa vielä svimbaa ja vauhtia niiden kanssa! Melkeen yhtä vaarallista kun vetäis kannabista ja hassista sekaisin suoneen!
Piri on joltain nistirotalta kadulta ostettu amfetamiininkorvike, pirin amfetamiinipitoisuudet huitelee keskimäärin siellä 0-5 prosentissa, ja loput voi olla mitä vaan rotanmyrkystä pesuainepulveriin.
Amfetamiinin taas pitäisi olla ihan sitä itseään, mukava piriste, päihde tai lääke oikein käytettynä.
nykyään ei saa hyvää amfetamiinia mistään. taikka edes piriä..
Eikä taida tulla saamaankaan.
http://www.aamulehti.fi/Kotimaa/1194872520120/artikkeli/suomen suurin amfetamiinitakavarikko 54 kiloa loytyi kahden bulgarialaisnaisen autosta.html
Tuo on vain jäävuoren huippu. Siis nämä jotka jäävät kiinni. Jatkuvasti Suomeen virtaa kamaa ohi tullin ja kyllä ainakin länsirannikolla on amfetamiinia tarjolla vaikka kuinka paljon. Jopa yllättävän hyvänlaatuista. Huumekauppaa ei koskaa saada kuriin.
Tämän ovat todenneet monien maiden johtajat.
missssä sitä on?????????????? loppu jokapaikasta selvästi.
samaa paskaa molemmat!! :D