kavereidesi kanssa. Mites ne runot? Ois niistäkin löytynyt aihetta pilkkaan? Miltä tuntuisi jos mä nauraisin niille?
Sitä saa mitä tilaa
Sitä saa mitä tilaa
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
Missä runot?
Jokaisesta löytyy kohta josta voisi pilkata. Jos mies on noin alhainen että sille tasolle menee, niin anna mennä ja rauhassa naureskella kavereiden kanssa. Tosin erikoista jos runopoika tasolle menee. Pysy tämän kaiken yläpuolella. Mies joka tuollaista peliä pelaa niin tuskin on oikea mies edes. Jos teistä olisi tullut pari olisitko pilkannut samalla tavoin häntä jos hän jossain asiassa epäonnistuisi?
Jätä ihmeessä tuollainen luuseri ja keskity oikeisiin miehiin
Hei, taidat olla nuori, kun luulet että joku sut täällä tuntee ja pilkkaa, tuskin. Ei kaikki kaikista runoista tykkää, ja jos joku ilmaisee tai pilkkaa, ei niin älä anna sen vaikuttaa runosuoneen, pistä tulemaan niin paljon kun tarvis on!
Olen jo kauan sitten tullut siihen tulokseen, että täällä täytyy kestää kaikki, anna mennä toisesta korvasta ( jos siihen osui) ulos.
Käyn itse harvakseltaan, koska mikään ei ole mulle eikä multa kenellekään , vaikka yhtä ajattelen :), kun joskus tänne kirjoitan. IRL on merkitystä, joten purkauksia tänne, ja kas nekin elää täällä omaa elämäänsä, mua ei voi moinen suuremmin huvittaa. Aivan sama, jos vaikka joku tietty mies ajattelisi mun kirjoittavan nekin jutut joita en kirjoittanut. Paitsi hänelle taitaa olla se ja sama mitä teen :) , mutta jos ja jos, niin kyllä pitäisin typeränä.
Minä en pahemmin runoile, mutta jotkut runot ovat kuin vertaistukea, huomaa jonkun muunkin ajatelleen, tunteneen ja kokeneen, jotakin samaa mitä itsekin, ja melkein kokee olevansa yksi muiden joukossa.