Anna Abreun riipputissit ja vatsamakkarat

kiva kuva

11

881

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • hymyilyttää

      hyvä anna näytä vaan muille makkaroille olet lahjakas ja sekös muita wituttaa !!

    • pikku h....

      lahjakas paljastelija,ei moni alentuis tommoseen,ILJETTÄVÄÄ! eikös sen pitäny laulaja olla,nyt on sitten vissiiin lopullisesti siirtynyt aikuisviihteen puolelle.

    • wankers !!

      Heh, tälläisiä on kommentit kun näkee naisia vain pikseleinä ruudulla :)))))

    • ihanaa...

      Anna on suomen seksikkäin pimu. Ihanaa....

    • Ei kolmekymppisellä välttämättä sellaisia ole jos kunnostaan huolta pitää! Ole ajan tasalla - ihminen on nuortunut, 30 on uusi 20!

    • pulla uunissa vai

      onks anna jättänyt salitreenit väliin vaikka oli niin natsia treenaajaa vain elämää ohjelmassa

    • 18+10

      Anna on upee, ottaisin jos saisin mutta mitä videolla tekää nämä hoitoa kaipaavat pakkoliikkeiset höpöttävät jäbät ?? pilaavat koko biisin...

    • surullinen loppu

      Anna näkyy olevan seiskan uutisissa lähes joka päivä.onpa totisesti likalla taso laskennu,on liittynyt tuohon Tukiaisten vajakki kööriin. sääliks käy Annarukka. ei sitten se laulutaito riittäny.voiko ihminen enää alemmas joutua kuin seiskan mannekiiniks.siellä on sekopää nykäset ja tukiaiset ja nyt sitten Annakin...voi..voi..!

    • tottamooses...

      Tisseistä sen verran että,

      1. Jos tissit ei riipu on ne joko silikoonit, tai ei ole tissejä lainkaan, tai ne vasta kehittyy (riippuviksi).
      2. Aikuisen naisen tissit riippuu jos ei käytä rintaliivejä.

      Naisen vatsamakkarat on parasta mitä nainen voi miehelle tarjota.

      Kun ikää tulee niin vanhenee.

    • pikkupulla

      Anna erottuu tuon videon muista naisista,kun näyttää pullealta ,lyhyt raajaiselta pikkulikalta,muut on kauniita naisellisia,seksikkäitä.

      • stunttiperseura

        annalla on mielestään jotain mistä olla ylpeä: voi elättää itsensä ehkä stunttiperseenä


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Archie ja Iida ero.

      Suuri kohujen saattelema rakkaustarina on ohi?
      Kotimaiset julkkisjuorut
      120
      2002
    2. Olen levoton takiasi

      Enkä saa itseäni rauhoittumaan
      Ikävä
      155
      1913
    3. Olen miettinyt kauan

      miten reagoisin, kun näen sinut taas. Ehkä ladannut tuohon hetkeen liikaa odotuksia. Ja sitten kun lopulta olit siinä, h
      Ikävä
      23
      1473
    4. Älä stressaa. Rakastan sua

      Eikä tämä tunne mene pois, se on varmaan jo huomattu kumpikin ❤️
      Ikävä
      49
      951
    5. Mitä sanoisit mulle?

      Niin, mitä sanoisit mulle! Sille ainoalle, jota rakastat..
      Ikävä
      85
      919
    6. Minna Kuukka joutui jekuttamaan ovelasti TTK:n takia - Tästä oli kyse - Tunnustaa: "No joo, joo..."

      Symppis Minna Kuukka! Minna on kyllä erinomainen valinta Tanssii Tähtien Kanssa -oppilaaksi - vai mitä mieltä olet? To
      Tanssii tähtien kanssa
      22
      842
    7. Ostiko maailma sinut minulta?

      Kun et enää resonoi kuin ennen. Kun et enää ihmetellen katso ympärillesi ja pohdi mitä mäen takana on? Ymmärrän ja tue
      Ikävä
      7
      787
    8. Onneksi meidän välillä ei ole mitään negatiivista

      Olen tosi iloinen siitä.
      Ikävä
      112
      781
    9. Minä tunnen sinut

      Ja mitä enemmän sinua opin tuntemaan, niin sitä enemmän sinusta pidän. Aivan kaikessa näen hyvän. Upean, vahvan, täydell
      Rakkaus ja rakastaminen
      45
      730
    10. Mihin olet kadonnut kaivattuni?

      Mulla on niin ikävä sua että järki lähtee😔 Pakoilit, pakoilet vieläkin ja nyt susta ei näy merkkiäkään. Tätä päivää oon
      Ikävä
      32
      725
    Aihe