takaapäin ja naisella kännykkä korvassa

viking47

Tämä tapahtui laivalla joulukuussa.Alkoa päässä ja mentiin tosi hommiin. Ritvan kännykkä soi neljättä kertaa kunnes Ritu vastasi ex miehelle. Minä työntelin takaa. Teki hyvää. Kun työnsin pohjaan niin Ritun ääni pätki. En kestänyt vaan huusin että multa tulee.

7

2231

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • on se!

      on se tuo romantiikka ihmeellistä!

      • kerran elämässä

        Täytyy seuraavalla laivareissulla yrittää samaa. Tekee varmasti nannaa molemmille.


      • telephone
        kerran elämässä kirjoitti:

        Täytyy seuraavalla laivareissulla yrittää samaa. Tekee varmasti nannaa molemmille.

        Kyllä se nannaa tekee. Kännissä kerran soiteltiin aktin aikana silloisen naikkosen kanssa. Lopuksi naikkosen juopolle ex avomiehelle. Puhelu kesti ainakin vartin ennen kuin laskin kännykkä korvassa. Työntelin vielä puolijäykällä ja kuulin kun ex avomies parkui puhelimessa. Nannaa.


    • luuriseksi

      Olen yhden kerran ollut mukana tällaisessa tilanteessa. Se tosin tapahtui jo ennen kännykkäaikaa tai kumminkin 1990-luvun lopulla. Eräs nainen halusi laittaa bänksit miesystävänsä kanssa ja tässä oli kyllä alkoholilla aika lailla vahvasti vaikutusta asiaan. Kaikki oltiin otettu ja se nainen eniten.

      En enää oikein tarkkaan tiedä tai muista että miten se kaikki oikein alkoi. Minä en hirvittävän hyvin tätä naista tuntenut mutta toinen mies vähän paremmin, oli hänen opiskelukaverinsa tai joka tapauksessa opiskeli samaa alaa. Me taidettiin lähteä hänen matkaansa jostakin juottolasta tms. Oltiin hänen opiskelijakämpässä ja nainen oli sohvalla takapuoli pystyssä ja makasi ylävartalollaan sohvaan ja piti vanhaa puhelimen luuria korvallaan. Hän jutteli miehensä kanssa samalla kun tämä toinen mies nai häntä takaapäin. Mutta sen sijaan että hän olisikin tehnyt sen mitä oli suunnitellut, muuttui se keskustelu oikeastaan aika pian sovinnollisempaan suuntaan. Vissiin se mies pyyteli anteeksi tms ja nainen oli valmis sopimaan. No tää toinen mies ehti saamaan ja minä kiirehdin äkkiä mukaan että ehdin. Ehdin juuri työntää itseni sisälle kun se puhelu loppui. Muistan vieläkin kun tämä nainen kääntyi minua kohti ja sanoi:"vittuemmäpistänytkään poikki." ja sitten vasta tajusi että minä olin hänen sisällään ja sitten hän nauroi aivan pökkyrässä:" no anna mennä nyt sitten kun oot alkanu jo!" ja sitten kikatteli koko ajan hysteerisenä kun minä tyydytin itseni. Se nainen oli niin humalassa ettei edes tajunnut tai muistanut että häntä naitiin siinä puhelun aikana tai joka tapauksessa ei pystynyt siihen reagoimaan.

      Olen kuullut että he menivät sittemmin naimisiin ja heillä on useampikin lapsi. En tosin ole nähnyt perhettä. Tuskin nainen minua edes muistaisi kun oli sellaisessa kunnossa silloin.

      • kerran

        Se oli jazzien aikaan kun ajaudui yöllä vähän yli 50-kymppisen naisen kanssa vuokra-asunnon sänkyyn. Oltiin kunnolla huppelissa ja otettiin vielä lisää. Tarjan ex mies soitti jossain vaiheessa ja seuraava muistikuva mulla oli kun Tarjs oli säkyssä selkä notkolla ja perse pystyssä. Otin vielä paukut pullosta ja menin kalu pystyssä Tarjan taakse. Tarja sanoi miehelle että hän saa pian munaa. Työnsin sisään ja se oli mun elämäni paras pano kun Tarja antoi kännykän mulle ja mä voihkein js huohotin kunnes tuli. Voi taivas sanoin kun lasti lähti.


      • kortsu

        Käytittekö kumia vain laitoitko lastin vanhan päälle.


    • lkotpre

      Jos Ritva olisi ollut puhelimessa nyksänsä kansaa, olisin lauennut heti.

    Ketjusta on poistettu 13 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Veroaste on Suomessa viitisen prosenttiyksikköä liian matala

      Veropohjaa on rapautettu käytännössä koko kulunut vuosituhat, jonka vuoksi valtion menoja on jouduttu rahoittamaan velka
      Maailman menoa
      67
      2415
    2. Tiedän satavarmasti ettet tule koskaan

      Uskaltamaan mitään. Ei me tulla edes näkemään koskaan.
      Ikävä
      66
      1397
    3. Kyläkauppias ajoi kännissä töistä kotiin

      Ei edes kallis auto estä humalassa ajamista, vaikka luulisi alkolukko olevan sellaisessa jo vakiovarusteena. https://ww
      Maailman menoa
      76
      1230
    4. EU komissio - EU-elpymisrahoja voidaan käyttää TILAPÄISESTI väärin!

      Espanja ohjasi miljardeja euroja – Nyt EU-komissio teki yllättävän paljastuksen Skandaaliksi noussut Espanjan EU-rahoje
      Maailman menoa
      6
      1152
    5. Miks me oikein

      Rakastuttiin vaikka kaikki on mahdotonta?
      Ikävä
      79
      865
    6. Kiitos upeasta palvelusta kukkamyyjä

      Kiitos sinulle upea kaunis kukkamyyjä Kuhmon torilla 🌹 Upea iloinen asenteesi ja kaunis hymysi pelasti päiväni ❤️ Jäi
      Kuhmo
      19
      860
    7. Nainen, mikset lähetä

      miehelle viestiä? Tiedän, että sulla on asiaa ja kysyttävää.
      Ikävä
      44
      713
    8. Ratikka Turkuun

      Ei hyvä. Ja syy on siinä , kukaan ei osaa suunnitella oikeaa reittiä. Pitää huomioide, kiskoja sijaintia ei voi muutta
      Turku
      84
      693
    9. Miehet trikoissaan

      On se kauhian näkköistä, kun miehet tiukossa trikkoissa juoksentelloo ja mulukku paestaa trikkoijjen läpi. Kahtokkee pe
      Suomussalmi
      26
      668
    10. Rakastan sinua

      Yhä.
      Ikävä
      30
      656
    Aihe